Greenhouse Academy

bashak

Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
19 Nis 2020
1,867
2,687
113
Awards
0
Size çerezlik bir gençlik dizisi önerisi ile geldim: Greenhouse Academy

Dizi annelerinin de içinde bulunduğu uzaya giden roketin patlamasıyla Haley ve Alex in değişen hayatıyla başlıyor. Alex annesini onurlandırmak için annesinin gittiği okula gitmek ister ve bunun için çok çalışır ama Haley tam tersine istemez. Alex i sınav için okula götürdüğünde kendisi de sınava girer ve iki kardeş Greenhouse Academy e yerleşir. Okul zenginlerin gittiği, geleceğin liderlerini yetiştiren yatılı bir okuldur. Kuzgunlar ve Kartallar olmak üzere iki farklı sınıf bulunmaktadır. Alex sporla ilgili olan kartallara girerken Haley de kuzgunlara girer. İki sınıf birbiriyle büyük bir rekabet içindedir. Ama yaşanılacak bazı olaylar iki sınıfı yan yana getirmeye başlar. Dizinin bölümleri 20-30 dakika arasında değiştiğinden izlerken sıkmıyor. İçinde bulunan bulunan gizemli olaylar da diziyi daha sürükleyici yapıyor. Kafa dağıtmalık bir gençlik dizisi arıyorsanız bu diziyi öneririm. 4.sezonu geçtiğimiz ay Netflix de yayınlandı.Aşağıya fragmanını da bırakıyorum

Diziyi izleyenler varsa eğer siz nasıl buldunuz???

isiktrkrl

Proje Koordinatörü
Proje Koordinatörü
28 Ara 2019
2,258
3,203
113
Awards
0
16
Disney Channel dizisi gibi olduğundan başlamıştım ve ilk iki sezon gerçekten öyleydi ösleöxsşeöd üçüncü sezon hayal kırıklığı :(

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)