Hakan Muhafız 4. sezon fragmanı geldi

bashak

Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
19 Nis 2020
1,822
2,640
113
Awards
0
1592420063913.png

Netflix'in ilk orijinal Türk dizisi olan Hakan Muhafız'dan 4. sezon fragmanı yayımlandı. Dizi 9 Temmuz'da platformda yerini alacak. Yayımlandığı günden itibaren her ne kadar birçok kusuru olsa da büyük izlenmeler elde eden biri dizi Muhafız. 3. sezonun ardından 4 ay geçtiği için yeni sezonun bu kadar çabuk gelmesini kimse beklemiyordu.

N. İpek Gökdel'in Karakalem adlı kitap serisinden uyarlanan dizinin başında Binnur Karaevli yer alıyor. Yönetmen koltuğunda Can Evrenol ve Gökhan Tiryaki otururken oyuncu kadrosunda Çağatay Ulusoy'un yanı sıra Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık, Burçin Terzioğlu, Funda Eryiğit, Taner Ölmez, Bige Önal bulunurken son sezonda diziye Miray Daner ve Boran Kuzum da katılıyor.

Yeni fragmandan anlaşıldığı kadarıyla yapım ilk üç sezona nazaran daha yoğun bir şekilde geçmişi işleyecek. Dizinin üçüncü sezonu hatırlanacağı üzere Hakan’ın artık ölümsüz ordusuna dönen İstanbul halkından kaçışıyla sonlanmıştı. Kendini denize atan Hakan, boğulmaktan son anda kurtulup tekrar yüzeye çıktığında ise gözlerini 1459 yılının İstanbul’unda açmıştı. Fragman, vezir olarak bilinen yedinci ölümsüzün son hamlesiyle İstanbul’a getirdiği karanlığı, Hakan’ın geçmişteki hataları düzeltmekle çözmeye çalışacağını gösteriyor. Ayrıca şimdiye kadar hep yanında olan Zeynep artık karşısındadır.

Diziyi takip ediyor musunuz? Yeni sezonu izlemeyi düşünen var mı?

• Beğen
Tepkiler: ecemtspnr

isiktrkrl

Proje Koordinatörü
Proje Koordinatörü
28 Ara 2019
2,231
3,172
113
Awards
0
16
İlk sezonu izledim ikinci sezona da başladım ama devam etmedim

• Beğen
Tepkiler: bashak

Gökçe

Well-known member
29 Ara 2019
909
1,698
93
Awards
0
ilk sezon ehe türk yapımı diye izletti kendini ama sonra.. iğrenç

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)