Haluk Bilginer Alex Rider’da başrolde oynayacak

Gizem

Forum Yöneticisi
1 Şub 2020
459
975
93
Awards
0
Adana
1589988104186.png

Uluslararası Emmy Ödülleri’nde En İyi Erkek Oyuncu ödülünün sahibi olan Haluk Bilginer, İngiliz yapımı Alex Rider dizisinde başrolde yer alacak. puhutv‘de yayınlanan Şahsiyet dizisindeki Agah Beyoğlu rolüyle Uluslararası Emmy Ödülleri’nde En İyi Erkek Oyuncu ödülünün kazanan Haluk Bilginer, yazar Anthony Horowitz’in aynı isimli kitabından uyarlanan İngiliz yapımı Alex Rider dizisinde rol alacak.

1589988219088.png
Online platformalarda yayımlanacak dizide başrolde olacak olan Haluk Bilginer, kötü adam Dr. Hugo Greif’i canlandıracak. Çekimleri İngiltere ve Romanya’da gerçekleşen, genç bir ajanın hikayesini anlatan dizi 8 bölümden oluşuyor. Hürriyet’in haberine göre dizinin ana karakteri Alex Rider’ı Otto Farrant üstlenirken Vicky McClure, Andrew Buchan ve Stephen Dillane gibi deneyimli oyuncular da başrollerde yer alacak.

Dizinin konusu ise şöyle: 14 yaşındaki Alex Rider’ın dünyası, amcasının şüpheli ölümüyle altüst olur. Alex sadece birkaç gün içinde bir öğrenciden gizli servise hizmet eden bir ajana dönüşür. Üstelik seçme şansı da yoktur. Acımasız komando eğitimlerine katılmak ve başkalarının onun için çizdiği kadere razı olmak, özel tasarım silahlarıyla birlikte ilk görevine gitmek zorundadır.

Neden bilmiyorum ama aşırı sempati duyduğum bir yapım oldu, izlemeyi düşünüyorum. Siz izlemeyi düşünüyor musunuz?
 

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)