Happy!

FatFlix

New member
17 Şub 2020
4
0
3
Awards
0
İzlediğim en güzel dizilerden biriydi çıktığı yaz izledim sanırım hala açıp tekrar izleyesim geliyor.Benim için bir film ya da dizinin iyi olması için bazı kriterler var bunları "Happy" üzerinden değerlendirmek istedim;
1-Senaryo:Senaryosu bağlantılı olmalı kopmamalı ve para kazanmak için 98785625. sezonlar yayınlanmamalı Happy 1 sezon sürüyor fakat hak ettiği 2 belki 3 sezondur 3 ten sonra sarpa saracağına eminim.
2-Oyunculuk: (şahsıma münasır bir fikir herkes katılmayabilir)Türk dizi ve film sektöründeki bazı dizilerde sanki oyuncuya silah zoruyla oynatırmış gibi değil.Peki bunlar neler Ağlarkan bir değişik gülerken yapmacık olmaları kısaca beni KANSER eden bir durumdu ailemin yanında mecbur olmadıkça bu dizileri izlemiyorum.Konudan çok sapmadan Oyunculukları güzel sırf ana karakterin rolünü iyi oynaması ve benimsemesiyle içine çekiyor
3-Efekt:Her dizi türü için geçerli değil bu dizide kan efekti ve bazı savaş sahneleride güzel bu yandan FatFlix bu diziyi sevdi
4-Gereksiz uzaması:Bazı dizilerde olduğu gibi(Daredevil,Punisher,İron Fist...) neredeyse 1 kere bile ileri sarmak zorunda kalmadım bazı diziler sadede gelmemesiyle çok kanser ediyor beni 40 dakikalık diziyi 15 dakikaya indirebiliyorum
5-Aklıma başka bir şey gelmedi dizi güzel izleyin izledikten sonra tartışalım
6-Çocuksu gelebilir ama değil!!!!!

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)