Hayalinizdeki film

meri

Well-known member
10 Kas 2019
99
100
18
Awards
0
Eğer ki elinizde uygun imkanlar, para, bir film için gerekli her şey olsaydı ne yapardınız? Hangi türde, hangi oyuncularla o filmi nasıl çekerdiniz?

• Beğen
Tepkiler: Judges

Judges

Well-known member
28 Ara 2019
711
585
93
Awards
0
Eğer ki elinizde uygun imkanlar, para, bir film için gerekli her şey olsaydı ne yapardınız? Hangi türde, hangi oyuncularla o filmi nasıl çekerdiniz?
bu soruya uzun bir cevap gerekiyor aslında. Ben büyük ihtimalle fantastik ya da biyografi türünde bir film çekerdim ben oynardım tabiki ve açıkçası diğer oyuncular pek fark etmiyor

meri

Well-known member
10 Kas 2019
99
100
18
Awards
0
bu soruya uzun bir cevap gerekiyor aslında. Ben büyük ihtimalle fantastik ya da biyografi türünde bir film çekerdim ben oynardım tabiki ve açıkçası diğer oyuncular pek fark etmiyor
ben de kendimin oynayacağı film isterdim açıkçası nhbgvfrcdex

Byilmaz91

Well-known member
28 Ara 2019
54
54
18
Awards
0
Türkiye
byilmazofficial.home.blog
Tom Hardy, Chris Hemsworth, Jason Statham, Dwayne Johnson, Kevin Hart, Leonardo Di Caprio, Bradd Pitt, Margot Robbie, Emma Stone, bu isimlerin aynı kadroda olduğu bir film çıkartırdım, çok uzun detaylara giremeyeceğim yoksa bir gecenizi harcarım burada :D

Judges

Well-known member
28 Ara 2019
711
585
93
Awards
0
Tom Hardy, Chris Hemsworth, Jason Statham, Dwayne Johnson, Kevin Hart, Leonardo Di Caprio, Bradd Pitt, Margot Robbie, Emma Stone, bu isimlerin aynı kadroda olduğu bir film çıkartırdım, çok uzun detaylara giremeyeceğim yoksa bir gecenizi harcarım burada :D
kadroya yorum bile yapamıyorum

• Beğen
Tepkiler: Byilmaz91

Tiabeanie

Well-known member
27 Ara 2019
173
143
28
Awards
0
yuh aşırı iyi olur

• Beğen
Tepkiler: Byilmaz91

Tiabeanie

Well-known member
27 Ara 2019
173
143
28
Awards
0
valla türkiye’de tarih filmleri efsane olur ama kadroda mutlaka yabancılar olmalı oyunculuk açısından

Judges

Well-known member
28 Ara 2019
711
585
93
Awards
0
Post automatically merged:

ya bence bizde de yeteneklie oyuncu çok var ama 1. potansiyellerini gösteremiyorlar 2. yeteneksiz olanlar şişiriliyor yetenekli olanlar harcanıyor
yeteneksiz olanlar da halkın nasıl sevdiğini anlamadığım- yani anlıyorum aslında -yapımlarda beğeniliyorlar

• Beğen
Tepkiler: meri

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)