HBO Max'tan anime sürprizi

Gizem

Forum Yöneticisi
1 Şub 2020
459
974
93
Awards
0
Adana
1589324143888.png

Hollywood’un en eski ve en güçlü stüdyoları arasında yer alan ve AT&T tarafından satın alınmasının ardından finansal olarak daha güçlü hâle gelen WarnerMedia‘nın zengin içerik seçkisiyle dikkat çeken yeni dijital platformu HBO Max, 27 Mayıs’ta açılacak. Açıldığı gün Anna Kendrick’li Love Life, belgesel türündeki On The Record, Looney Tunes çizgi filmleri ve The Not Too Late Show with Elmo içerikleriyle yayım hayatına başlayacak.

Bünyesinde podcast de dâhil olmak üzere birçok içeriği barındıracak HBO Max, animeseverleri memnun edecek yeni bir anlaşmaya imza attı. IndieWire’ın haberine göre HBO Max, orijinal animeler üreten ve anime içeriklere birçok dilde altyazı desteği sağlayan Amerika merkezli Crunchyroll şirketinin 17 anime dizisini kendi platformunda yayımlayacak.

1589324173752.png
HBO Max, açıldığı gün yayınlayacağı 17 anime dizisine dublaj ve İngilizce altyazı desteği sağlayacak. Bu animelerden sonra yılın her çeyreğinde yeni anime dizilerini de kullanıcılarına sunacak. Ayrıca ilerleyen dönemlerde aynı isimli kült manga serisinden uyarlanan Death Note ve Hunter x Hunter gibi izleyicinin beğenisini kazanmış animeler de HBO Max’te yer alacak. HBO Max, bu girişimiyle platformuna daha fazla kullanıcı çekmek için önemli bir adım atıyor. Diğer dijital platformlar arasında ön plana çıkabilmek için gelecekte ne gibi atılımlarda bulunacağını hep birlikte göreceğiz.

HBO Max’te yayınlanacak 17 anime dizisi ise şöyle:
Fullmetal Alchemist: Brotherhood, Re:ZERO – Starting Life in Another World, In/Spectre, Keep Your Hands off Eizouken, Rurouni Kenshin, KONOSUBA – God’s Blessing on this Wonderful World!, Bungo Stray Dogs, Berserk, Kabaneri of the Iron Fortress, Kill la Kill, Your Lie in April, ERASED, Kiznaiver, Schwarzes Marken, 91 Days, The Testament of Sister New Devil, Rokka -Braves of the Six Flowers.

1589324365255.png
Animelere asla bir sempatim yok ne yazık ki.. Aramızda bu habere mutlu olacak kişiler umarım vardır.. Anime izliyor musunuz? Düşünceleriniz neler?
 

bashak

Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
19 Nis 2020
1,815
2,640
113
Awards
0
Hiç umrumda olmadı valla
 

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)