HBO'dan Yeni Dizi: I Know This Much Is True

bashak

Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
19 Nis 2020
2,152
2,962
113
Awards
0
1589387692921.png

Yayımladığı ve büyük başarı elde ettiği dizilerden sonra bu sefer de I Know This Much İs True ile karşımıza çıkıyor HBO. Wally Lamb'ın aynı adlı romanından uyarlanan dizi yayımlandı. The Place Beyond The Pines, Blue Valentine, gibi filmlerden adını duyduğumuz Derek Cianfrance tarafından yazıp yönetilen dizide özellikle Marvel Sinematik Evreninden tanıdığımız Mark Ruffalo başrolde yer alıyor. Melissa Leo, Juliette Lewis, Imogen Poots, Rosie O’Donnell, Kathryn Hahn, Archie Panjabi da dizide yer alan diğer oyuncular.

1589387717221.png

Mark Ruffalo, Dominick ve Thomas Birdsey adlı ikiz kardeşlere hayat veriyor. Zihinsel hastalıklarla boğuşan bu iki kardeşin iyileşmeye doğru giden yollarının hüzünlü hikayesi detaylı bir şekilde ekrana yansıtılmış. Şizofreni hastası olan Thomas ve kardeşi Dominick 'in hayatı hem şimdiki zaman hem de flashbacklerle geçmişe yönelik olarak iki farklı biçimde gösterilmiş. 20.yüzyılda geçen dizinde fedakarlık, affetme, ihanet gibi temalar üzerine işlenmiş olan bu dizi merak uyandırıyor.

HBO'nun yine kaliteli bir yapım çıkardığını düşünüyorum. Konusu da her ne kadar güzel olsa da (şizofreni falan) izler miyim onu bilmiyorum. Siz ne dersiniz izlenir mi?

• Beğen
Tepkiler: ecemtspnr ve Gizem

Gizem

Forum Yöneticisi
1 Şub 2020
459
975
93
Awards
0
Adana
haberlerini yazarken dikkatimi çok çekmeye başladı HBO dizilerinin kalitesi, nedensiz izleyebilirim gibi düşünüyorum güzel duruyor.. en azından ergen dizisi değil xd

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)