heyy merhaba

Gökçe

Well-known member
29 Ara 2019
921
1,711
93
Awards
0
Merhaba, ben Gökçe liseye geçene kadar hiç kimsenin adımı karıştırması gibi bir durum olmamıştı ama okulumda çok fazla Gökçen var bu yüzden de hocaların Gökçen dediği çok oluyor. 16 yaşında ve 10.sınıfta öğrenim gören biriyim. Ailem ve arkadaşlarım açısından hep çok şanslı oldum ve bundan dolayı hep çok mutlu oldum. Çok fazla şeyi severim bu yüzden de çoğu konuda çook kararsızımdır EN’lerimi seçme konusu da dahil:)
Çok konuşurum çünkü bana göre her zaman anlatacak,karşılıklı tartışılacak ve kahkahalarla gülünecek çok şey var.
Film, dizi izlemeye bayılırım izlediklerim hakkında heyecanla kritik yapmaya da. Birkaç yıl önceye kadar kitaplar benim için film ve dizilerden çok daha önemlilerdi ama özellikle son yıllarda izlemenin daha da çok keyif verdiğine karar verdim.
5.sınıftan beri müzikle ilgileniyorum,ilk başta bağlamayla başladım, çevremde: “o ne öyle,türkücü müsün sen?!” diyenler de oldu ama benim ilgimi çekmişti önemli olan da buydu...
2 yıl bağlama çaldıktan sonra ilgim giderek azaldı ve bıraktım. Bu yıl ise kendime daha çok yakın bulduğum ukuleleye başladım.
Evet! , küçük gitar:)) ve şu anda amatörce onunla uğraşıyorum
Hakkımda söylenecek pek sıradışı şeyler yok ancak benim anlatacak hala çok şeyim var:d
Umarım bu platformda herkesle çok iyi anlaşırız, birbirimizi yakından tanıyabiliriz ve çok güzel işler yaparız.
Zamanınızdan alıp okuduğunuz için çok teşekkürler:)

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)