Homecoming 2. sezon geliyor!

Gizem

Forum Yöneticisi
1 Şub 2020
459
974
93
Awards
0
Adana
1588170036250.png
2018’de yayımlanan ilk sezonuyla beğeni kazanan ve son yılların en iyi yeni dizileri arasında gösterilen Homecoming, önümüzdeki ay 2. sezonu ile ekranlara geri dönecek. Geçtiğimiz günlerde yayınladığı görsellerle 2. sezon için tanıtım çalışmalarına başlayan Amazon, bugün de yeni sezondan ilk fragmanı yayımladı. Ayrıca 2. sezondan yeni bir afiş de paylaşıldı. Dizinin yeni sezonunda hem kamera önünde hem de kamera arkasında önemli değişiklikler olacak. Dizinin yaratıcısı olan ve ilk sezonun tüm bölümlerini yöneten Sam Esmail, 2. sezonda sadece yapımcı olarak yer alacak. İlk sezonun başrolünde yer alan başarılı oyuncu Julia Roberts da yeni sezonda rol almayacak. Roberts’ın yapımcı olarak yer almaya devam ettiği 2. sezonun başrolünde Janelle Monáe yer alıyor. Aynı zamanda Grammy ödüllü bir şarkıcı olan Janelle Monáe, Moonlight ve Hidden Figures gibi beğeni kazanan filmlerde dikkat çekici performanslara imza atarak oyuncu olarak da iddialı olduğunu gösermişti. Son olarak The Glorias’ta sinemaseverlerin karşısına çıkan Monáe, dizinin 2. sezonunda bir gün denizin ortasında bir kayıkta uyanan ve sadece oraya nasıl geldiğini değil, kim olduğunu da hatırlayamayan eski bir askeri canlandırıyor.

1588169894393.png
Her ne kadar yeni bir karaktere odaklanacak olsa da 2. sezonda oyuncu kadrosu tamamen yenilenmeyecek. Julia Roberts ile birlikte ilk sezonun başrollerinde yer alan Stephen James, 2. sezonda da aynı karakterle izleyicilerin karşısına çıkacak. Yine ilk sezondan tanıdığımız Hong Chau da 2. sezonda geri dönen bir diğer isim olacak. 2. sezonda oyuncu kadrosuna dâhil olan iki önemli isim ise Adaptation., American Beauty, Breach gibi yapımlarla tanınan Oscar ödüllü oyuncu Chris Cooper ve son yıllarda Shameless dizisiyle adından söz ettiren Oscar adayı oyuncu Joan Cusack olacak.
Homecoming’in merakla beklenen 2. sezonu, 22 Mayıs’ta izleyici ile buluşacak.
İzleyeceklerim listeme kesinlikle ekleyeceğim bir farklı yapım daha. Fragmanı çok ilgi çekici ve izlenilesi duruyor. Henüz 1. sezonu izlemediğim için yorum yapmak istemesem de söylemeden geçemeyeceğim, başrolündeki değişiklik istemsiz bir kaygı oluşturmadı değil. Dizideki bir karaktere bu denli alıştıktan sonra, başrol için söylüyorum, değişmesi veya ekipten ayrılması travmatik xd.. Birinci sezonunu izlediniz mi, izlemeye devam etmeyi düşünüyor musunuz? Hiç izlemeyenler, sizce izlemeye değer mi?

 

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)