İlk izlediğiniz film

isiktrkrl

Proje Koordinatörü
Proje Koordinatörü
28 Ara 2019
2,209
3,149
113
Awards
0
16
Bence sinemada ilk izlediğimiz film hepimiz için önemlidir. Tabi şu an kendiminkini hatırlayamamam biraz ironik olabilir. Ama hatırladığım ilk film Şirinler'di, 2011 yılında annem babam ve kardeşimle gitmiştim.

ecemtspnr

Well-known member
Top Poster Of Month
23 Nis 2020
2,498
3,411
113
Awards
0
Anneme yaptığım psikolojik baskılar sonucu 2. Olarak Dersimiz Atatürk’e gittiğimi öğrendim

• Beğen
Tepkiler: ecem ve Gizem

bashak

Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
19 Nis 2020
1,788
2,614
113
Awards
0
Yanlış hatırlamıyorsam babamla fetih 1453 e gitmiştik

Gizem

Forum Yöneticisi
1 Şub 2020
459
974
93
Awards
0
Adana
beni üzen bir konu açmışsınız Işık Hanım.. filmin adını cidden defalarca aradım ancak bulamadım. filmden hatırladıklarım ise şöyle (bilen varsa söylesin ? lütfen lütfen ?) : deneyler yapan bir çocuk var, sarı saçlı beyaz tenli, sanırım yaşıtlarından kısa boylu, siyah gözlükleri olan ve ailesi desteklemediği halde deneyler yapmayı sürdürüyor falan..

isiktrkrl

Proje Koordinatörü
Proje Koordinatörü
28 Ara 2019
2,209
3,149
113
Awards
0
16
beni üzen bir konu açmışsınız Işık Hanım.. filmin adını cidden defalarca aradım ancak bulamadım. filmden hatırladıklarım ise şöyle (bilen varsa söylesin ? lütfen lütfen ?) : deneyler yapan bir çocuk var, sarı saçlı beyaz tenli, sanırım yaşıtlarından kısa boylu, siyah gözlükleri olan ve ailesi desteklemediği halde deneyler yapmayı sürdürüyor falan..
Ups.. hiç bilmiyorum

• Beğen
Tepkiler: Gizem

isiktrkrl

Proje Koordinatörü
Proje Koordinatörü
28 Ara 2019
2,209
3,149
113
Awards
0
16
Sizi üzdüğüm için de özür dilerim Gizem hanım

• Beğen
Tepkiler: Gizem

shad

Well-known member
22 Eki 2019
45
71
18
Awards
0
Okul gezisinde sinemaya gitmiştik ve izlediğimiz şey tarihin en boş filmlerinden biri olabilir ne olduğunu hatırlamıyorum ama baya saçmaydı

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)