İlk yerli Netflix filmi: Yarına Tek Bilet

ecemtspnr

Well-known member
Top Poster Of Month
23 Nis 2020
2,547
3,479
113
Awards
0
Netflix’in başrollerinde Dilan Çiçek Deniz ve Metin Akdülger‘in rol alacağı ilk Türk yapımı filmi Yarına Tek Bilet dün yayımlandı.

Dünyaca ünlü dijital yayın platformu Netflix, geçtiğimiz aylarda Türk yapımı yeni projelerinin olduğunu duyurmuştu. Hakan Muhafız, Atiye, Rise of Empires: Ottoman ve Aşk 101 gibi Türk dizi yapımlarının ardından şimdi de Türk yapımı ilk filmini yayımladı.

Yarına-Tek-Bilet-1.png

Yarına Tek Bilet’in konusu ve oyuncu kadrosu:

Netflix’in ilk orijinal Türk film projesi olarak karşımıza çıkan Yarına Tek Bilet filmi, kısaca Ankara’dan İzmir’e doğru çıktıkları tren yolculuğunda yolları kesişen iki yabancının hikayesini mercek altına alıyor. Yolculuk sırasında tanışan ve birbirlerinden oldukça farklı karakterde olan bu iki yabancının, başlarda sürekli atışsa da birbirlerini tanıdıkça aralarında farklı bir çekim oluşmasının ardından hayatlarında yeni bir sayfa açmak isteyen ikilinin, birlikte vakit geçirdikçe kendi gerçekleri ile yüzleşmeye başlamasını konu alıyor.

OG Medya’nın yapımcılığını üstlendiği filmin yönetmenliğini yakın dönemde Atiye dizisi ile seyirci karşısına çıkan Ozan Açıktan üstleniyor.

Dün izleyici ile buluşan Yarına Tek Bilet’in başrollerini Dilan Çiçek Deniz ve Atiye dizisi ile daha önce platformda izlediğimiz Metin Akdülger paylaşıyor.

Siz filmi izlediniz mi? Film hakkındaki düşünceleriniz neler?
 

isiktrkrl

Proje Koordinatörü
Proje Koordinatörü
28 Ara 2019
2,243
3,176
113
Awards
0
16
Daha izlemedim ama bir ara bakmayı düşünüyorum
 
  • Beğen
Tepkiler: Gökçe

bashak

Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
19 Nis 2020
1,822
2,654
113
Awards
0
ben de daha izlemedim, izlemek gibi bir düşüncem de yok şu anlık
 

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)