Into The Night hakkında ne düşünüyorsunuz?

Gizem

Forum Yöneticisi
1 Şub 2020
459
975
93
Awards
0
Adana
1 Mayıs'ta Netflix'te yayımlanan dizi Top10'de yer aldığı için aramızdan birçok kişinin izlediğini düşünüyorum. Dizi hakkında çok fazla olumlu-olumsuz eleştiri var. Dizide anlam yükleyemediğiniz bir sahne, gereksiz bir detay oluğunu düşündüğünüz bir kısım, aklınıza takılan bir an var mı veya en çok hangi sahneyi sevdiniz? İzlemeyenler siz neden izlemediniz?

Gizem

Forum Yöneticisi
1 Şub 2020
459
975
93
Awards
0
Adana
Tek solukta izlediğim bir dizi oldu açıkçası, sürükleyiciydi. Ancak uçağın kalkışına koşarak yetişen bir adamın tekerleklerden tırmanarak uçağın içine girmesi sahnesi.. Çok mantıksız ve saçma buldum açıkçası. Çok garipsedim ve ne olduğuna anlam veremedim. Ayrıca Dominik'in dünyanın sonu gelmesine rağmen su almak için annesinden para istemesi sahnesi jahaj ...

ecemtspnr

Well-known member
Top Poster Of Month
23 Nis 2020
2,570
3,489
113
Awards
0
Tek solukta izlediğim bir dizi oldu açıkçası, sürükleyiciydi. Ancak uçağın kalkışına koşarak yetişen bir adamın tekerleklerden tırmanarak uçağın içine girmesi sahnesi.. Çok mantıksız ve saçma buldum açıkçası. Çok garipsedim ve ne olduğuna anlam veremedim. Ayrıca Dominik'in dünyanın sonu gelmesine rağmen su almak için annesinden para istemesi sahnesi jahaj ...
Şu Türk olan adamın vurulduktan sonra sürüne sürüne uçağa yetişmesi...

Gökçe

Well-known member
29 Ara 2019
921
1,711
93
Awards
0
cidden aşırı hızlı bitti izlenesiydi, mantık hatası ararsak da vardı tabi

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)