ıntp birisi

Judges

Well-known member
28 Ara 2019
735
617
93
Awards
0
Öncelikle merhaba, esma ben. 15 yaşındayım, Adana'da yaşıyorum ve bu kadar ... Tabiki dizi ve film izlemeyi çok seviyorum, özellikle sitcom ve animasyon dizileri favorilerim. Bunun dışında kitap okumaya bayılıyorum.ayda 5 ile 8 arasında kitap okuyorum. Film izlemek benim için vazgeçilemez bir şey. Komedi bilim kurgu, fantastik en sevdiğim türler diyebilirim.Müzik dinlemeyi de çok severim.Genelde rock ve eski grupları dinliyorum.
Bunun dışında en önemli özelliklerim: bilime ve psikolojiye aşığım.Özelikle fizik ve fizik teorileri ,evrim araştırmayı en sevdiğim konular.
Yazı yazmayı da dizi izlemeyi sevdiğim kadar seviyorum, bunlar dışında aklıma gelen bir şey kalmadı. Buraya kadar okuduysanız teşekkürler.
(bu arada çook fazla ironi yapıyorum)

Son düzenleme:

meri

Well-known member
10 Kas 2019
99
100
18
Awards
0
(aslında ben de entp birisiyim, hayatımdaki dönemlere göre içe dönük ya da dışa dönüklüğüm baskın olabiliyor) mbtı ile ilgilenen insanlara bayılıyorum
aslında ben de entp olduğum çıkınca şaşırmıştım intp bekliyordum ama bazen içe dönük davranmamın sebebinin karakterimle alakalı olmadığını düşünmeye başladım bu yüzden de %100 entp olduğumu düşünüyorum artık vee evett mbti ile ilgilenen çok az kişiyiz

Judges

Well-known member
28 Ara 2019
735
617
93
Awards
0
aslında ben de entp olduğum çıkınca şaşırmıştım intp bekliyordum ama bazen içe dönük davranmamın sebebinin karakterimle alakalı olmadığını düşünmeye başladım bu yüzden de %100 entp olduğumu düşünüyorum artık vee evett mbti ile ilgilenen çok az kişiyiz
evet ve çok şaşırıyorum yani pek doğru olmayacak ama böyle anlatabilirim ,burçların gerçek ve karakter analizi şeklindeki hali.

meri

Well-known member
10 Kas 2019
99
100
18
Awards
0
evet ve çok şaşırıyorum yani pek doğru olmayacak ama böyle anlatabilirim ,burçların gerçek ve karakter analizi şeklindeki hali.
aa bak hiç böyle düşünmemiştim burçlar açısından yani ama analiz olarak kesinlikle katılıyorum bence istisnalar harici tamamen insanın kendisini anlatıyor

Judges

Well-known member
28 Ara 2019
735
617
93
Awards
0
btgjvrfcdkeljkl bu arada sen de ironi ve kinaye anlamayanlar yüzünden kriz geçiriyor musun bazen öyleyse i feel you sis
evetevetevet. Ayrıca birde açıklarken acı çekiyorum dünyada bu kadar salak insanlar nasıl var diye

• Beğen
Tepkiler: meri

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)