Jared Leto, yeni filminde Andy Warhol’u canlandıracağını doğruladı

isiktrkrl

Proje Koordinatörü
Proje Koordinatörü
28 Ara 2019
2,202
3,138
113
Awards
0
16
jared-leto-seyrederiz.jpg

Requiem for a Dream, Dallas Buyers Club, Suicide Squad ve Spider-Man spin-off’u Morbius gibi filmlerde rol alan Amerikalı oyuncu Jared Leto, Andy Warhol'u canlandıracağını resmi olarak duyurdu.

Pop art sanat akımının öncüsü olan Andy Warhol'u canlandıracak olan Leto, bu haberi Instagram hesabından paylaştığı bir gönderi ile duyurdu. Ünlü oyuncu Instagram gönderisinde, Andy Warhol'un ikonikleşmiş bir fotoğrafını kullandı. Sanatçının doğum gününü gecikmeli olarak kutlarken de aynı zamanda “Evet, yeni bir filmde Andy Warhol’u oynayacağım doğru. Bundan dolayı çok heyecanlı ve minnettarım.” ifadeleri kullandı.

http://instagr.am/p/CDmOdQgHVUJ/
Jared Leto'nın yeni filmi ile ilgili ayrıntılar

Ünlü oyuncu, 2016 yılından beri Andy Warhol ismi ile beraber anılıyordu. Leto'nun başrolünde bulunacağı yeni film, Amerikalı yazar Victor Bockris’in 1989 yılında yayımlanan "Warhol: The Biography" adlı romanının uyarlaması olacak. Film ile ilgili henüz bir açıklama yapılmamışken Leto da bu konuda bir şey söylemedi. O dönemde filmi; The Sopranos, Boardwalk Empire, The Wolf of Wall Street gibi yapımlar ile tanınan senarist Terence Winter’ın yazacağı konuşuluyordu. Filme dair daha fazla ayrıntı bilinmemekte.
 

isiktrkrl

Proje Koordinatörü
Proje Koordinatörü
28 Ara 2019
2,202
3,138
113
Awards
0
16
Jared Leto deyince aklıma Joker'e dönüşme editi geliyor. Derniere Danse şarkısıyla. Bir aralar Instagram'ın her yerinde bu edit vardı
 
  • Beğen
Tepkiler: ecemtspnr

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)