kendim hakkında yazdıgım seyler

gungorkidi

Member
24 Ara 2019
18
19
3
Awards
0
merhaba, ben güngör( büyük harf kullanmayı sevmiyorum ama cümlenin başında ve özel isimlerde büyük harf kullanıldığından haberdarım.) birini tanıyıp tanımadığımın ayrımını onun en sevdiği rengi biliyor olmamla yapıyorum. benim en sevdiğim renk sarı, ama mor olan her şey sarı olan şeylerden güzeldir. küçükken işaret dili tercümanı olmak isterdim çünkü çok ilgimi çekiyordu. işaret dili sertifikam var ama artık kimya okumak istiyorum. dizi ve film izlemeyi severim. izlediğim şeyleri çabuk unuttuğum için yarım bıraktığım her şeye baştan başlamam gerekiyor ve bu çok yorucu. en sevdiğim filmleri unutmamak için canımın istediği zamanlarda tekrar izlerim. her türlü şeyi izliyorum, bazen kimsenin beğenmediği şeyleri çok beğenirim ve genelde de çok beğenilen şeyleri beğenmem. her şeyi çabuk unuttuğumdan bahsetmiştim. günlük tutmam gerekiyor çünkü gerçekten her şeyi unutuyorum. günlük yazmayı çok seviyorum çünkü yazdıklarımı birinin okumayacağını biliyorum. başka insanların okuması için yazmak, günlük yazmaktan zormuş. the 100, rick and morty sevdiğim dizilerden. en sevdiğim film yok sanırım çünkü sevdiğim çok film var ve en sevdiğime karar veremiyorum. karayip korsanları’nın tüm filmlerini çok seviyorum. macera ve aksiyon filmlerini seviyorum özellikle denizde geçenleri. küçükken okumayı en sevdiğim kitaplar da bu konuları barındırıyordu. aklıma gelenler bu kadar umarım söylemeyi planladığım şeyleri söylemeyi unutmamışımdır.

Atabeyi

İmtiyaz Sahibi
İmtiyaz Sahibi
22 Eki 2019
94
219
63
Awards
0
Foruma hoş geldin Güngör! Profil fotoğrafındaki kimdir, aydınlatır mısın bizleri?

24 Ara 2019
13
17
3
Awards
0
Yeyyy benim de en sevdiğim renk mor , ismimden de anlaşılıyordur heralde . Rick and morty'i de seviyormuşsun zaten . E hoş geldin o zaman Güngör , seninle iyi anlaşacağız :)

• Beğen
Tepkiler: gungorkidi

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)