Kimdir bu KOÇOVALI?

KOÇOVALI

Member
3 Ocak 2020
12
9
3
Awards
0
Benim adım Yamaç Koçovalı. Türküm. Bir mahallenin, lideriyim. Babam İdris Koçovalı. Koçova mahallesinde yaşıyorum. Çok büyük bir ailem vardı taa ki Yücel denen bir haysiyetsiz gelip teker teker tüm ailenin soyunu kurutana kadar. Birde yok ettiğim dallamalar vardı. Yüzüklüler mi kimsesizler mi bir şeydi. Adlarını bile unuttum o kadar gömdüm bunları. Adlarını hatırlayanlar alta yazabilir.

Ama ben sevmem. Çocuklarla uğraşacak vaktim yok, lütfen benden uzakta dursunlar. Şu sıralar kafam zaten çok karışık. Babama sıkmak zorunda kaldım, o olaylar da bayaa karışık. Kimse babama sıktığımı bilmiyor ama Selim abim çaktı gibi. Salih kardeşim de sırf babasına kim sıktı öğrenmek için 2-3 bölmdür Alamanyalarda uğraşıp duruyor. Gelse sen mi sıktın babama, babamın oğlu dese evet diyeceğim de işte.. Sormuyorlar ki söyleyeyim. Ama sormasına gerek kalmadı aldı flaş belleği bakalım neler olacak. Salih beni vurmaz ya... Ama vurup, tüm bu acılarıma son vermesini de gönülden isterim ama yapmaz. Yani anlayacağınız hayatım bir hayli karışık. Şu sıralar hobi olarak İstanbul'u almakla meşgulüm. Baya' yoğun geçiyor çatapatlar. En sevdiğim şarkı Heyecanı Yok - Gazapizm. Deli bir yapım vardır. 1v30 a kadar atabiliyorum silahsız, elime silah verdiklerinde bir orduyu tek başıma indirebilecek potansiyele sahibimdir. Çukur dizisi de en sevdiğim dizidir. Buraya da Çukur ile ilgili konular açmaya geldim. Ben Yamaç Koçovalı.

• Beğen
Tepkiler: Fille_Assassinée

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)