Kristen Stewart, Prenses Diana'yı canlandıracak

ecemtspnr

Well-known member
Top Poster Of Month
23 Nis 2020
3,281
4,201
113
Awards
0
No, Neruda, Jackie gibi filmlerle tanınan ve son olarak 2019 yılında Ema ile izleyici karşısına çıkan yönetmen Pablo Larrain, Jackie filminden sonra yine bir ikonik kadına odaklanacak Spencer filmiyle sinemaseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Jackie’de Natalie Portman ile çalışan Larraín, bu kez de Kristen Stewart ile çalışacak.

Filmin senaristliğini ise Peaky Blinders ve Taboo gibi sevilen dizilerin yaratıcısı olarak tanınan Steven Knight üstleniyor.

Kristen-Stewart-1200.jpg

Steven Knight’ın yazdığı senaryo, 90’lı yılların başında, prensesin eşi Prens Charles ile olan evliliğinin yürümediğini ve gelecekteki kraliçelikten vazgeçerek, boşanmaya giden yolu seçmesini aktarıyor. Film, kraliyet ailesinin Norfolk’taki kışlık konutundaki 3 günü anlatacak.

Filmin senaristi ise filmle ilgili “Hayatının sadece üç günü ve bu kısa sürede kim olduğuna daha geniş, daha büyük bir perspektiften bakma şansına sahipsiniz. Kaderinin ne olduğunu, başına ne geldiğini hepimiz biliyoruz ve buraya gitmemiz gerekmiyor. Nereye gitmek istediğini ve kim olmak istediğini ifade edebildiği bu daha samimi yerde kalacağız” ifadelerini kullandı.

Bir araya getirdiği isimlerle heyecan yaratan Spencer filminin prodüksiyonuna 2021’in ilk aylarında başlanması planlanıyor. Ancak Koronavirüs salgınının gidişatını kestirmek güç olduğu için prodüksiyonun bu tarihte kesin olarak başlayacağını söylemek mümkün değil.

Sizce bu rol için Kristen Stewart doğru bir tercih mi? Filmin nasıl olacağını düşünüyorsunuz?
 

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)