La Casa de Papel final sezonuyla geri dönüyor

bashak

Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
19 Nis 2020
1,839
2,666
113
Awards
0
1596232028995.png

Netflix'in en popüler yapımlarından biri olan ispanyol yapımı dizi La Casa De Papel yeni sezon aldı. Dizinin 5. sezonu aynı zamanda final sezonu olacak. Yayımlanan son iki sezon hayranların beklentilerini pek karşılamayınca dizinin son sezonu hakkında da aşırı beklenti yok gibi.

Netflix’in en çok izlenen İngilizce olmayan yapımı olmaya devam eden La Casa de Papel, gördüğü bu yoğun ilgi sayesinde 5. sezon onayını da aldı. Sevilen dizinin 5. sezonu için hazırlıklara başlandığını resmen duyuran Netflix, yeni sezon hakkında ilk detayları da paylaştı. 5. sezon, aynı zamanda La Casa de Papel’in son sezonu olacak. Geniş izleyici kitlesine ulaşan dizi, pazartesi günü Danimarka’da prodüksiyonuna başlanacak 5. sezonla ekranlara veda edecek. Prodüksiyonuna da Danimarka’da başlanacak dizinin son sezon çekimleri İspanya ve Portekiz’de gerçekleşecek.

5. sezonun final olacağı Netflix Türkiye hesabında da “Kısım 5: Soygun sona eriyor.” cümlesiyle duyuruldu.


Netflix’in suç türündeki popüler dizisinde soygun sona eriyor. Yapımın yeni sezonunda iki oyuncu daha ekibe katılıyor. Bir diğer Netflix yapımı olan Sense8 dizisiyle dikkat çeken Miguel Ángel Silvestre ve İspanyol oyuncu Patrick Criado. Úrsula Corberó (Tokio), Álvaro Morte (The Professor), Jaime Lorente (Denver), Miguel Herrán (Rio), Esther Acebo (Estocolmo), Itziar Ituño (Raquel Murillo) gibi isimler ise 5. sezonda da dizinin oyuncu kadrosunda yer alıyor.

1596232404330.png

La Casa de Papel’in yeni sezonunda soygun hikâyesi yerini bir intikam hikâyesine bırakacak. Daha önce soygun için bir araya gelen ekip bu kez Nairobi’nin intikamını almak için toplanacak. Dizinin yaratıcısı Alex Pina, artık satranç oyununun yerini bir savaş stratejisine bırakacağını söylüyor. Pina, intikam arzusunun aksiyon dozunu daha da artıracağını ve son sezonun bugüne kadar çektikleri en heyecan dolu sezon olacağını ifade ediyor.

Yen ikili muhtemelen Profesör ve ekibinin karşısında yer alan isimler olacaklar. Toplamda 10 bölümden oluşacağı belirtilen final sezonun ne zaman gösterime gireceği ise şu an için belirsiz. Ancak 2021 yılı içinde Netflix’teki yerini alması bekleniyor.
 

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)