Love101-İnceleme

Gizem

Forum Yöneticisi
1 Şub 2020
459
975
93
Awards
0
Adana
Netflix'in yeni Türk dizisi olan Aşk101'in ilk sezonu dün yayımlandı. Başrollerini Kubilay Aka(Kerem), Mert Yazıcıoğlu(Sinan), Alina Boz(Eda), İpek Filiz Yazıcı(Işık), Selahattin Paşalı(Osman), Pınar Deniz(Burcu) ve Kaan Urgancıoğlu(Kemal)'nun paylaştığı dizi Netflix Türkiye'de birinci sırada!
1998 yılında bir lisede okuyan Osman, Kerem, Sinan ve Eda sonrasında Işık'ın da katılımıyla oluşturdukları arkadaş gruplarının hikayesi anlatılıyor. Okuldan atılmak üzere olan Osman, Kerem, Sinan ve Eda; onların okuldan atılmasını engelleyen öğretmenleri Burcu Hoca'nın tayininin çıktığını öğrenmesi ile onu okulda tutmak için bir plan yapmaya karar veriyorlar. Arkadaş gruplarına sonradan Işık'ı da dahil etmeleri üzerine kendilerini tanıma ve aşk üzerine olan hikayeleri başlıyor.

1587827275060.png

İzlerken çok eğlendim ve 4N1K benzetmesi yaptım. Ama tabii ki Aşk101 çok daha iyiydi. Hayal ürünü veya abartı olan kısımları çok fazla olmadığı için rahatsız etmedi. Bölümlerinin fazla uzun olmaması ise sıkılmadan izlememde büyük önem taşıyor. Konusunun klasik gençlik dizilerinden bir tık farklı olması ise daha izlenilesi hale getirmiş. Oyuncuların rollerini bu denli iyi taşıyabilmelerine ise hayranlık duydum.İzlemeyenler için aşağıya fragmanını bırakıyorum. İzleyenler, siz ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleme:

ozgebahar.k

Active member
20 Nis 2020
38
43
18
Awards
0
Sıkmadan bitti ve ben çok sevdim en azından hem eğlenceli hemde anlatmak istediği bir şey var

• Beğen
Tepkiler: Gizem

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)