Luca Guadagnino imzalı HBO dizisinden ilk fragman geldi

bashak

Well-known member
19 Nis 2020
1,616
2,415
113
Awards
0
1594233639131.png

Yeni HBO dizisi We Are Who We Are'dan ilk tanıtım fragmanı geldi. Call Me by Your Name, Suspiria, I Am Love gibi filmlerle sinema dünyasında adını duyurmuş olan Luca Guadagnio imzalı dizi Eylül ayında HBO ve Sky platformlarında yerini alacak. İtalyan yönetmenin ilk dizi çalışması olan We Are Who We Are 8 bölümlük bir mini dizi. Guadagnio bunun dışında Coen Kardeşler’in senaryosunu yazdığı Scarface ile de sinema dünyasına geri dönmeye hazırlanıyor.

Yayınlanan bu fragmanla dizinin eylül ayında izleyici ile buluşacağı duyurulurken, koronavirüs salgını nedeniyle iptal edilmeden önce Cannes Film Festivali’nin Yönetmenlerin 15 Günü seçkisinde dizinin tamamının gösterilmesinin planlandığı açıklandı.

1594233700796.png

Guadagnino’nun senaryosunu Paolo Giordano ve Francesca Manieri ile birlikte kaleme aldığı dizi,. İtalya’daki Amerikan askeri üssünde aileleriyle yaşayan iki gencin dostluk, ilk aşk ve ergenlik sorunları aromalı hikayesine odaklanacak. 14 yaşındaki New Yorklu Fraser Wilson, evinden ayrılarak, İtalya’da orduda görev almaya başlar. Yeni hayatına alışmaya çalışan genç adam, burada Caitlin Harper ile tanışır. Zamanını Caitlin ile geçirmeye başlayan Fraser, bir süre sonra kendisinde bir takım değişiklikler olduğunu fark eder. Ondaki bu değişimin nedeni ise orduda asker olarak görev yapan Jason’a karşı hissettiği derin duygulardır.

Jordan Kristine Seamon ve Jack Dylan Grazer'ın başrollerini üstlendiği dizinin kadrosunda Chloë Sevigny, Alice Braga, Tom Mercier, Spence Moore II, Kid Cudi, Faith Alabi, Ben Taylor, Corey Knight, Tom Mercier , Sebastiano Pigazzi ve Martin Scorsese’nin kızı Francesca Scorsese bulunuyor.


Yönetmenin filmlerini seviyor musunuz, bu diziyi de izlemeyi düşünüyor musunuz? Call me by your name'den bahsediyoruz yani sevmeyen yoktur herhalde : ))
 
  • Beğen
Tepkiler: ecemtspnr

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)