Luca Guadagnio imzalı HBO dizisi We Are Who We Are'dan yeni fragman geldi

bashak

Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
19 Nis 2020
1,776
2,606
113
Awards
0
Call Me by Your Name, Suspiria, I Am Love gibi filmlerle sinema dünyasında adını duyurmuş olan Luca Guadagnio imzalı dizi We Are Who We Are'dan yeni fragman yayımlandı. İtalyan yönetmenin ilk dizi çalışması olan We Are Who We Are 8 bölümlük bir mini dizi.

Luca Guadagnino’nun yazdığı, aynı zamanda tüm bölümlerini yönettiği sekiz bölümlük mini dizi We Are Who We Are, bu sonbaharda HBO ve Sky ekranlarında izleyici ile buluşacak. Heyecanla beklenen dizi için tanıtım çalışmalarına hız veren HBO, filmden yeni bir fragman yayınladı. Yayınlanan bu fragmanla birlikte dizinin yayın tarihi de belli. Dizi, 14 Eylül’de izleyici ile buluşacak.

1595931351562.png

Guadagnino’nun senaryosunu Paolo Giordano ve Francesca Manieri ile birlikte kaleme aldığı dizi,. İtalya’daki Amerikan askeri üssünde aileleriyle yaşayan iki gencin dostluk, ilk aşk ve ergenlik sorunları aromalı hikayesine odaklanacak. 14 yaşındaki New Yorklu Fraser Wilson, evinden ayrılarak, İtalya’da orduda görev almaya başlar. Yeni hayatına alışmaya çalışan genç adam, burada Caitlin Harper ile tanışır. Zamanını Caitlin ile geçirmeye başlayan Fraser, bir süre sonra kendisinde bir takım değişiklikler olduğunu fark eder. Ondaki bu değişimin nedeni ise orduda asker olarak görev yapan Jason’a karşı hissettiği derin duygulardır.

Jordan Kristine Seamon ve Jack Dylan Grazer'ın başrollerini üstlendiği dizinin kadrosunda Chloë Sevigny, Alice Braga, Tom Mercier, Spence Moore II, Kid Cudi, Faith Alabi, Ben Taylor, Corey Knight, Tom Mercier , Sebastiano Pigazzi ve Martin Scorsese’nin kızı Francesca Scorsese bulunuyor.

 
Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: Gökçe

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)