Lucifer 5. sezonu 21 Ağustos'ta yayımda

isiktrkrl

Proje Koordinatörü
Proje Koordinatörü
28 Ara 2019
2,745
3,616
113
Awards
0
16
lucifer.jpg

Lucifer dizisi 25 Ocak 2016 yılında Fox'da yayımlanmaya başlamıştı. İlk üç sezonu Fox'da yayımlandıktan sonra dizi ile ilgili iptal haberi çıktı ve dizinin hayranları #savelucifer etiketi ile sosyal medyada birçok paylaşım yaptı. Büyük hayran kitlesinin olduğunun farkına varan Netflix ise dizinin yayın haklarını satın aldı.

Normalde final olması beklenen 5. sezonun 2020 yılı içerisinde geleceği belliydi ama resmi bir tarih yoktu. Geçtiğimiz günlerde bir Twitter kullanıcısı Netflix'in yanlışlıkla yayın tarihini gösterdiği ile ilgili bir tweet attı. Bu tweet hayranları fazlasıyla heyecanlandırdı ama hayran yapımı bir shop olabileceğini düşünenler de vardı.

Netflix ise geçtiğimiz dakikalarda yayımladığı dizinin kesitlerinden oluşan bir video ile tarihi resmi bir şekilde duyurdu. Dizi 21 Ağustos'ta geri dönüyor. Paylaşılan fragmana aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Aynı zamanda Tom Ellis geçtiğimiz günlerde Netflix ile bir anlaşma imzalamıştı. Final sezonu olacak 5. sezonun ardından dizi bitecekti. Ama sözleşme bir yıl daha uzatıldı ve Lucifer dizisinin en az bir sezonu daha olacağı kesinleşti.

Siz Lucifer dizisini izlediniz mi izlediyseniz yeni sezon hakkında ne düşünüyorsunuz?
 

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)