Margot Robbie, yeni Karayip Korsanları filminin başrolünde

ecemtspnr

Well-known member
Top Poster Of Month
23 Nis 2020
2,570
3,489
113
Awards
0
Önümüzdeki yıllarda vizyona girecek olan yeni Karayip Korsanları filminin başrol oyuncularından biri belli oldu. Johnny Depp’in oynayıp oynamayacağı belirsiz olan filmin başrolünde Margot Robbie oynayacak.

Margot Robbie, Birds of Prey’in senaristi Christina Hodson tarafından yazılan Karayip Korsanları filminde başrol olarak rol alacak.

İlk çıkışını 2003 yılında yapan Karayip Korsanları, Disney’in şimdiye kadar en kazanç sağlayan film serilerinden bir tanesiı. Johnny Depp’in başrolünde olduğu ve şimdiye kadar yapılmış beş filmi olan seri, dünya çapında toplamda 4,5 milyar dolardan daha fazla bir gişe hasılatı elde etti.

Margot Robbie


Dünyanın en büyük film serilerinden biri olan Karayip Korsanları özellikle ilk üçleme sonrası beklendiği izlenmeye ulaşamadı. Her ne kadar filmleri izleniyor olsa da, en son 2017’de çıkan Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı) filmi hem izleyicilerden hem de eleştirmenlerden çok fazla olumsuz eleştiri almış ve gişede bekleneni verememişti. Şimdi ise Disney, Karayip Korsanları adını canlandırmanın yeni yollarını aramaya başladı. Bu doğrultuda seriyi yeni bir yöne götürecek bir yeniden çevrim hazırlamaları için Chernobyl dizisinin yaratıcısı Craig Mazin ile anlaşıldı. Craig Mazin’in yeniden çevrimin senaryosunu ilk Pirates of the Caribbean filminin senaristi olan Ted Elliott ile birlikte kaleme alacağı açıklandı.

The Wall of Wolf Street’teki önemli çıkışından bu yana, büyük gişe rekorları kıran ve ödül alan rolleriyle Hollywood’un en iyi aktrislerinden biri olarak ortaya çıkan Margot Robbie'nin korsanların evrenine nasıl uyum sağlayacağını görmek ilginç olacak.

Margot Robbie

Johhny Depp olacak mı?


Bu doğrultuda ilk gelen haber, Disney’in seriyi sil baştan yeniden yapacağı yönündeydi. Ardından bu haberden hemen bir ay sonra yeni gelecek olan filmin başrolünde bir kadın olacağı söylentileri dolaşmaya başladı. Şimdi ise Margot Robbie’nin ismi açıklansa da filmde hangi karaktere hayat vereceği şu an için bilinmiyor. Hala yeni filmde oynayıp oynamayacağı bilinmeyen Johnny Depp gizemini korurken, Margot Robbie gibi bir ismin oyuncu kadrosuna katılması film hayranları tarafından olumlu karşılandı.

Margot Robbie on 'The Wolf of Wall Street' and the Perils of ...

Seriye aynı anda iki farklı filmi hazırlanıyor


Mazin ve Elliott tarafından hazırlanan yeniden çevrim için çalışmalar sürerken, ikinci bir Pirates of the Caribbean filminin daha yolda olduğu çıktı. Bu ikinci projeyi ise Birds of Prey filminin senaristi olarak tanınan Christina Hodson kaleme alıyor. Söylenenlere göre Margot Robbie yeni olan Karayip Korsanları filminde başrol olarak yer alacak. Bu proje Mazin’in üzerinde çalıştığı projeden ayrı ve “yeni karakterlerle tamamen orijinal bir hikâye” olacak. Anlayacağınız üzere aynı anda iki ayrı yapım için çalışılıyor.

Tüm zamanların en yüksek hasılat elde eden 14. serisi olan Karayip Korsanları, çıkacak yeni filmiyle şimdiden çok konuşulmaya başladı. Margot Robbie’nin karakterinin Jacqueline Sparrow olacağı söyleniyor.

Siz konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Margot Robbie'nin başrol yapılması ve iki farklı Karayip Korsanları projesi üzerinde çalışılması nasıl bir karar olmuş?
 
Son düzenleme:

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)