Masumiyet Müzesi Romanı Amazon tarafından diziye uyarlanıyor

Gizem

Forum Yöneticisi
1 Şub 2020
459
974
93
Awards
0
Adana
1590243355477.png
Dijital platform pazarında en azından bugün için Netflix’in en büyük rakibi olan Amazon, uluslararası yapımlar konusunda Netflix kadar etkili olmasa da, bu alana da yatırım yapmaya devam ediyor. Bugüne kadar Beat, The Forgotten Army, Hernan gibi dünyanın farklı köşelerinden çıkmış yapımlara imza atan Amazon Prime, özellikle Türkiye’de büyük ilgi göreceğini düşündüğümüz bir proje için çalışmalara başladı.

Televizyon dünyasıyla ilgili paylaşımlarıyla tanınan Ranini’nin bugün paylaştığı bilgilere göre Amazon Prime, Orhan Pamuk‘un en sevilen eserleri arasında yer alan Masumiyet Müzesi‘ni diziye uyarlıyor. Yaklaşık iki yıldır gündemde olan bu proje sonunda hayata geçirilecek gibi görünüyor.


Ranini tarafından paylaşılan bilgilere göre Masumiyet Müzesi dizisi Erik Barmack yapımcılığında hazırlanıyor. Netflix’in uluslararası yapımlarının hayata geçirilmesinde önemli bir rol üstlenen Barmack; Dark, The Rain, O Mecanismo, Sacred Games, Quicksand gibi dizilerin yapımcısı olarak tanınıyor.

Masumiyet Müzesi dizisinin başrolünde yer alması için Kıvanç Tatlıtuğ isminin geçtiği, ancak aslında Erik Barmack’ın aklında başka bir isim olduğu söyleniyor. Bu isim ise Netflix’in Türkiye’deki ilk orijinal yapımı olan Hakan: Muhafız‘ın da başrolünü üstlenen Çağatay Ulusoy.

1590243667863.png
Kitapların yapımlara dönüşmesine her zaman olumlu bakmışımdır. Bu seferki kitap ise okunma oranı hayli yüksek olan bir kitap olunca izleyebileceğimi düşündüm. Ama önce kitabını okumam gerekiyor xd
 
  • Beğen
Tepkiler: isiktrkrl

isiktrkrl

Proje Koordinatörü
Proje Koordinatörü
28 Ara 2019
2,202
3,134
113
Awards
0
16
Uyarlama yapımları severim bakalım bu nasıl olacak
 
  • Beğen
Tepkiler: ecemtspnr

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)