Michelle Williams ve Oscar Isaac, ‘Scenes From a Marriage’in TV uyarlamasında bir araya geliyor

bashak

Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
19 Nis 2020
1,857
2,671
113
Awards
0
1594494712775.png

Ingmar Bergman‘ın filmografisindeki en önemli yapımlardan biri olan ve kendisinden sonra gelen pek çok yapıma ilham veren Bir Evlilikten Manzaralar , HBO tarafından hazırlanacak yeni bir diziye kaynaklık edecek. İlk olarak 1973 yılında altı bölümlük bir mini dizi olarak İsveç televizyonlarında yayınlanan, bir sonraki yıl film olarak kurgulanmış versiyonuyla sinemalara konuk olan yapımdan uyarlanacak Scenes from a Marriage için hazırlıklara başlayan HBO, dizinin başrollerinde yer alacak isimleri belirledi.

1594494661075.png

Oscar Isaac ve Michelle Williams, Ingmar Bergman'ın “Scenes from a Marriage” adlı yapımının, HBO için üretilecek mini dizi uyarlamasında başrolleri paylaşacak Williams ve Isaac, başrolün yanı sıra, baş yapımcılık görevini de üstlenecek. Hagai Levi diziyi yazacak, yönetecek ve yürütücü yapımcılık yapacak. HBO'nun eski drama başkanı Michael Ellenberg, yıllardır bu uyarlama üzerinde çalışıyor. Üç yıl önce Media Res'i başlattığında ilan edilen ilk projelerden biriydi. Gösteri aynı zamanda Ellenberg ve Levi'yi tekrar bir araya getirmiş oluyor. Levi, Ellenberg’nin yönetici olarak görev yaptığı süre boyunca HBO’da birçok projeye imza atmıştı.

Michelle Williams ve Oscar Isaac’in Liv Ullmann ve Erland Josephson’ın rollerini devralacağı bu yeni versiyon, uyarlandığı eserdeki gibi aşk, nefret, tutku, tek eşlilik, evlilik ve boşanma gibi konuları bir çiftin dağılmakta olan evliliği üzerinden anlatacak. Dizinin yayımlanma tarihi ise şu anlık belirsizliğini koruyor.
 
  • Beğen
Tepkiler: isiktrkrl

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)