Miguel Bernardeau, Playa Negra isimli yeni bir gençlik dizisinde rol alacak

ecemtspnr

Well-known member
Top Poster Of Month
23 Nis 2020
2,547
3,458
113
Awards
0
maxresdefault (8).jpg

İlk olarak 2018 yılında yılında yayımlanmaya başlanan ve ardından tüm dünyada Netflix'in en sevilen yapımlarından biri haline gelen Elite dizisindeki Guzman rolü ile oldukça geniş bir hayran kitlesine ulaşan Miguel Bernardeau, bir sonraki projesini belirledi. Miguel Bernardeau, gerçek hayatta da yapmaya alışık olduğu sörf tahtasıyla dalgaları sürmek için Las Encinas'ın koridorlarından ayrılacak.

Narcos dizisinin yapımcı şirketi olan Gaumont, 'Playa Negra' adlı bir yapım için çalışmalara başladı. Sekiz bölümden oluşması ve her bölümünün bir saat olması beklenen bu gençlik dizisinin başrol oyuncusu ise Miguel Bernardeau olacak.

Çekimleri Kanarya Adaları'nda ve özellikle Lanzarote'de yapılacak olan dizinin konusu ise şöyle olacak: Adaya yeni gelen Hugo, babasını öldürdüğünden şüphelendiği bir adama yaklaşmak için yol aramaya başlar. Bu sırada gençlerden oluşan birbirine yakın bir grupla arkadaşlık kurar. Lanzarote'deki rekabetçi sörf dünyasına dahil olmak için uğraşan gençler birlikte farkında olmadan adanın en karanlık sırlarına da bulaşırlar.

Henüz yapımın oyuncu kadrosu ve yayın tarihi gibi detayları belli değil.
 

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)