Mr. Robot serüveni için sözleriniz neler

meri

Well-known member
10 Kas 2019
99
100
18
Awards
0
4 yıldır hepimizin izlesek de izlemesek de mutlaka karşımıza çıkan bir dizidir Mr. Robot. Bİrçok kişinin ilk dizisi olmuştur hatta. Yakın zamanda sona eren dizinin finali hakkında ne düşünüyorsunuz, sizi tatmin etti mi? Bu 4 yıl süren serüven hakkında fikirleriniz neler? En önemlisi de aklınıza kazınan bir repliği var mı?

mr.-robot-s04.jpg

Byilmaz91

Well-known member
28 Ara 2019
54
54
18
Awards
0
Türkiye
byilmazofficial.home.blog
Bu diziyi çok severim, şahsen ciddi anlamda beni tatmin eden ve bazı şeyleri gerçek anlamda karşıya yansıtan bir yapım olduğunu düşünüyorum. Ancak buradan kamu spotu vermek isterim; Messagebox.Show("Hello World) veya printf("Hello World") Yazarak, 2 üç siteye bedava Stresser'lar ile Ddos saldırıları yapan ergenler, lütfen şöyle diziler izledikten sonra Siber güvenlik uzmanı triplerine girmeyin.

• Beğen
Tepkiler: meri

meri

Well-known member
10 Kas 2019
99
100
18
Awards
0
Bu diziyi çok severim, şahsen ciddi anlamda beni tatmin eden ve bazı şeyleri gerçek anlamda karşıya yansıtan bir yapım olduğunu düşünüyorum. Ancak buradan kamu spotu vermek isterim; Messagebox.Show("Hello World) veya printf("Hello World") Yazarak, 2 üç siteye bedava Stresser'lar ile Ddos saldırıları yapan ergenler, lütfen şöyle diziler izledikten sonra Siber güvenlik uzmanı triplerine girmeyin.
haklısın kjxkcnckcn

isiktrkrl

Proje Koordinatörü
Proje Koordinatörü
28 Ara 2019
2,258
3,203
113
Awards
0
16
Bu diziye başlamak için çok hevesliyim hem de 3 yıldır

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)