Mythic Quest: Raven’s Banquet

Gizem

Forum Yöneticisi
1 Şub 2020
459
975
93
Awards
0
Adana
1588106496495.png
Apple TV+ 1 Kasım’da yayın hayatına başladığından beri birçok güzel diziyi bizlerle buluşturdu ve buluşturmaya da devam ediyor. 7 Şubat tarihinde ise yeni bir dizi ile karşımıza çıktı; Mythic Quest: Raven’s Banquet.
It’s Always Sunny in Philadelphia dizisi ile kendilerini çok sevdiren Charlie Day ve Rob McElhenney dizimizin hem yapımcılığını hem de senaristliğini yapıyorlar. Ayrıca kadronun büyük kısmı senaristlik kısmında devreye giriyor. Dizi yayımlanmaya başlamadan ikinci sezon onayını bile almış.Dünyada en çok oynanan RPG (Role Playing Game – Rol Yapma Oyunu) oyunu olan Mythic Quest’in geliştirici firmasına konuk oluyoruz. Dizi; oyunun çıktıktan sonraki genişleme paketlerinin üretim aşamasına, oyunda çıkan sorunlara, birbirinden cins çalışanların kendi çıkardıkları sorunlara ve daha birçok konuyla karşımıza geliyor.
Asla ilgimi çekmedi ve konusunun da bana hitap ettiğini düşünmüyorum. Ancak daha yayımlanmaya başlamadan 2. sezon onayı alması iyi bir yapım olabilir hissiyatı uyandırıyor. Siz ne düşünüyorsunuz?

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)