Neil Patrick Harris, Matrix 4'de kötü adam rolünde yer alabilir!

ecemtspnr

Well-known member
Top Poster Of Month
23 Nis 2020
2,570
3,489
113
Awards
0
Geçtiğimiz günlerde Matrix 4 setinden birkaç yeni görsel paylaşılmıştı ve böylece Neil Patrick Harris'in, Matrix 4'te yer alacağı da kesinleşmişti ancak karakteri ile ilgili henüz bir detay verilmemişti. Peki canlandırdığı rol bir kötü adam olabilir mi?

Neil-Patrick-Harris-in-Gone-Girl.jpg

Yeni filmde Keanu Reeves'in Neo olarak ikonik rolünü yeniden ortaya koyacağını ve Trinity olarak Carrie-Anne Moss'un yeniden yer alacağını tahmin etmek pek de zor değil. Yoğun söylentiler arasında Merovingian olarak Lambert Wilson ve Niobe olarak Jada Pinkett Smith'in yer alacağı da konuşuluyor. Yahya Abdul-Mateen, Neil Patrick Harris ve Jessica Henwick bir sonraki macerasında Neo'ya katılan isimler arasında yer alıyor.

Bu oyuncuların Matrix 4'te kimi canlandıracağına dair söylentiler sürekli konuşuluyor. Abdul-Mateen sürekli olarak Morpheus karakteri ile ilişkilendiriliyor. Bunun yanında bir başka ilgi çekici söylenti de Neil Patrick Harris'in filmin kötü adamını oynayacağı hakkındaki teori. Önceki filmlerde ajan Smith rolüğnde yer alan Hugo Weaving'in yorumları sayesinde, Matrix 4'ün Ajan Smith'i geri getirmeye çalıştığı ve büyük ihtimalle başarısız olduğu doğrulandı. Bu görünüm, destekleyici bir figür ya da ana kötü adam olabilirdi. Bunu bilmiyoruz ama plan, Smith yoksa başka bir karizma yaratacak bir kötü adam yaratmak. Bu ismin de Harris olması ihtimali mümkün görünüyor.

Neil Patrick Harris'de şüphesiz bu teorilere uyuyor. Dramatik ve etkileyici bir kötü adam, Ajan Smith karakterinden daha çarpıcı olmayabilir ama yeni bir hikyeye, yeni kötü adam oldukça mantıklı görünüyor. Bunu yakında öğrenme ihtimalimiz var ancak ne yazık ki filmi izlemek için Nisan 2022'yi beklemek zorundayız.
 

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)