Netflix Türkiye Ünlü Komedyeni Göz Ardı Mı Etti ?

Sude

Member
2 Tem 2020
8
17
3
Awards
0
Türkiye'nin komedi konusunda bir numaralı ismi olan Beyazperdelerin vazgeçilmezi Cem Yılmaz , zaman zaman film projeleri ile de dikkatleri üzerine çekiyor . 2019 yılında Karakomik Filmler , 2020'nin başlarında ise Karakomik Filmler 2 ile sinemaseverlerin karşısına çıkan Karakomik Filmler , bugüne kadar alıştığımız filmlerden biraz daha farklı bir yapıya sahip . Öyle ki Cem Yılmaz , bu Karakomik filmlerde bir değil iki farklı hikayeye odaklanmış ve ortaya daha ilginç ve bir o kadar özgün bir yapım çıkmış . Eleştirmenlerin gündeminde de haliyle yerini almış .

Cem Yılmaz , şimdi ise Twitter'dan yaptığı bir açıklamayla Karakomik Filmler 2'nin Netflix'e geldiğini duyurdu . Üstelik bu , Film Dizi Belgesel fark etmeksizin her yapım söz konusu olduğunda yapması gereken Netflix Türkiye'nin göreviyken !

Ekli dosyayı görüntüle 506

Usta komedyen bu durum karşısında bozuntuya vermeyip Netflix Türkiye Twitter hesabını ikaz etse de birçok insan Netflix Türkiye'nin cevap niteliğinde sergilediği tavrı yersiz ve küstahça olarak nitelendirdi.

Peki ya siz bu konuda neler düşünüyorsunuz ?
 
  • Beğen
Tepkiler: isiktrkrl

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)