Netflix'in 3. Türk Dizisi "Aşk 101"

Siz diziyi sevdiniz mi?

• evet çok güzel bayıldım.

Kullanılan: 2 20.0%
  • henüz izlemedim.

Kullanılan: 4 40.0%
  • ben beğenmedim.

Kullanılan: 0 0.0%
  • izlenilebilir.

Kullanılan: 4 40.0%

• Kullanılan toplam oy
    10

Yagmurkurt1

Member
20 Nis 2020
18
37
13
Awards
0
Türkiye'nin 3. Netflix dizi olan "Aşk 101" 24 Nisan 2020'de yayınlandı. 8 sezon yayınlanan dizinin daha ilk günden özellikle gençler tarafından ilgi çektiğini görebiliyoruz. Daha doğrusu ergenlerin mi demeliydim?
Öncelikle dizinin konusuna baktığımızda şehir dışına gidecek olan bir öğretmeni bazı sebeplerden dolayı göndermek istemeyen ve bunun için de okula yeni gelen basketbol koçuna aşık etmeye çalışan beş kişilik bir grup görüyoruz. Yani tipik türk dizileri gibi bu da aşk ağırlıkta. Diziye baktığımda KESİNLİKLE diğer netflix dizileri kadar kaliteli bir senaryo görmedim .Ve şunu da kesin olarak söylemek istiyorum ki dizinin konusuna baktığımızda zaten diziden bir mantık bulmaya çalışmak saçma olur. Dizi zaman geçirmek için izlenebilecek bir dizi. Düşünmek ya da bir şeyler öğrenmek için değil. Tabiki dizide mantık hataları bir hayli fazla. Fakat bunlara takılmadan konuya odaklanarak izlersen çok akıcı bir dizi. 30 dk 10 dk gibi geliyor. Diziyi üç kere izledim. Özellikle şu sıkıcı karantina günlerine bir de ramazan eklenince zaman geçirmek için çok güzel bir dizi. İzlemenizi tavsiye ediyorum :)

Atabeyi

İmtiyaz Sahibi
İmtiyaz Sahibi
22 Eki 2019
94
219
63
Awards
0
4. kere izlesen bayılmış mı olacaksın :d

Tüm kızlar övüyor, peki erkekler ne diyor. Hiçbir yerde bir yorum göremedim ve hala izlemiş değilim
Sürekli karşıma çıksa da gider Peaky Blinders'a 7. defa başlarım ama bu diziye başlamam dediğim bir dizi. Ön yargım var fazlasıyla ama bilmiyorum sanırım aşk ve lise kavramlarının bir arada bulunduğu dizilerden & filmlerden uzak durduğumdan. Sarmıyor artık aşktır yok liseliler yok çılgınlıklar... Vaktimi harcayacağım kadar değerli değil, izleyenler de, en azından Seyrederiz'de, dediğin gibi hep kız. Forumda acaba Aşk 101'i izleye(bile)n bir erkek var mı? Ben de merak ettim bak şimdi xd

• Beğen
Tepkiler: shad

Gizem

Forum Yöneticisi
1 Şub 2020
459
975
93
Awards
0
Adana
Sürekli karşıma çıksa da gider Peaky Blinders'a 7. defa başlarım ama bu diziye başlamam dediğim bir dizi. Ön yargım var fazlasıyla ama bilmiyorum sanırım aşk ve lise kavramlarının bir arada bulunduğu dizilerden & filmlerden uzak durduğumdan. Sarmıyor artık aşktır yok liseliler yok çılgınlıklar... Vaktimi harcayacağım kadar değerli değil, izleyenler de, en azından Seyrederiz'de, dediğin gibi hep kız. Forumda acaba Aşk 101'i izleye(bile)n bir erkek var mı? Ben de merak ettim bak şimdi xd
çevremdeki birçok erkek dalga geçmek bahanesi(!) ile izleyip beğendi, dalga geçmek için izlersen sevebilirsin düşük beklentiyi karşılar

Atabeyi

İmtiyaz Sahibi
İmtiyaz Sahibi
22 Eki 2019
94
219
63
Awards
0
çevremdeki birçok erkek dalga geçmek bahanesi(!) ile izleyip beğendi, dalga geçmek için izlersen sevebilirsin düşük beklentiyi karşılar
Ya, dediğim gibi şu sıralar kafamı dağıtmak için bile olsa verdiğim vakte değer şeylerle uğraşmak daha makul. Ha, izleyecek çok bi' dizi kalmadı zaten. En sona kalırsa oturup izleriz mecburen xd

• Beğen
Tepkiler: Gizem

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)