Netflix'in animasyon dizisi The Dragon Prience 4 yeni sezon onayı aldı!

bashak

Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
19 Nis 2020
1,839
2,657
113
Awards
0
1595930118561.png

The Dragon Prince 4 yeni sezon onayını birlikte aldı. Netflix'in sevilen fantastik animasyon serisi toplamda 7 sezon sürecek. Hayranlarının, hikâyenin yarıda kalmasından endişelendiği seri için yeni bir haber geldi. Netflix’te yer alan The Dragon Prince adlı animasyon dizisinin yeni sezonları birbiri ardına duyuruldu. Açıklamaya göre dizi 4., 5., 6. ve 7. sezonlarına kavuşacak. Dokuzar bölüme ayrılmış olan sezonlarla birlikte seri tamamlanacak. Bu haber, hikâyenin yarım kaldığına üzülen hayranlar için tam bir müjde niteliğinde oldu.

İlk sezonu 14 Eylül 2018’de ikinci sezonu 15 Şubat 2019’da ve üçüncü sezonu da 22 Kasım 2019'da yayınlanan Netflix yapımı The Dragon Prince‘in, IMDB puanı ise 8.4.

Dizinin yaratıcı koltuğunda; Avatar: The Last Airbender’dan tanıdığımız Aaron Ehasz ve Uncharted 3 ekibinde gördüğümüz Justin Richmond bulunuyor. Seslendirmelerde ise; Rayla’yı Paula Burrows, Callum’u Jack De Sena ve Ezran’ı ise Sasha Rojen seslendiriyor.

1595930416800.png

Önümüzdeki senelerde yeni sezonların Netflix’te yayınlanacağı duyurusu Comic-Con@Home etkinliğinde Aaron Ehasz ve Justin Richmond tarafından paylaşıldı. Aaron Ehasz‘ın açıklamasının ardından dizi kadrosunun coşkusu görülmeye değerdi. Netflix’in, seriye ilgiyle yaklaştığını söyleyen Ehasz, hikâyeyi gönül rahatlığıyla anlatabileceklerinden mutlu olduklarını da belirtiyor. 4. sezon için henüz bir tarih verilmemiş olsa da yeni bölümlerin ön prodüksiyon aşamasında olduğu tahmin ediliyor.

Ehasz’a göre serinin uzatılması kararında hayranların büyük ilgisi ve Netflix için yürütülen “kibar” kampanyalar etkili oldu. Kendi içeriklerini üretmeye başladığında Netflix, izleyiciye istediğini veren bir yayın platformu olarak tanındı. Yıllar içinde çeşitli yapımların sezonlarının iptal edilmesi gibi durumlarla bu ün zedelenmiş olsa da Netflix, The Dragon Prince hayranlarına istediklerini vermiş gibi görünüyor. Geriye yalnızca Ehasz ve Richmond’ın hikâyeyi nasıl sonlandıracağını görmek kaldı.

The Dragon Prince; iki insan prensin, kendilerini öldürmek için gönderilen suikastçi bir elf ile birlikte ülkelerine barış getirmek için beklenmedik bir yolculuğa çıkmasını konu alıyor. Bu tuhaf üçlünün amacı ise ejderha yumurtasını güvenli bir şekilde elf diyarına götürmek.

Dizinin 4 sezon onayı birden alması hakkında ne düşünüyorsunuz?
 

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)