Netflix'in Eurovision filmi Fire Saga'dan fragman geldi

bashak

Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
19 Nis 2020
1,822
2,640
113
Awards
0
1592140774854.png


Netflix'in yeni filmi Eurovision Song Contest:The Story of Fire Saga'dan fragman geldi. Rachel McAdams ve Will Ferrell'in başrolü üstlendiği film 26 Haziran'da platformda yerini alacak. Eurovision yaşanan pandemi sebebiyle iptal edilse de Netflix bu açığı bu filmle kapatmayı planlıyor.

1592140615150.png

Kariyerlerini genellikle komedi yapımlarıyla şekillendiren Will Ferrell ve The Notebook, Mean Girls, Sherlock Holmes, Doktor Strange gibi filmlerle tanınan, son olarak Game Night’ta izlediğimiz Rachel McAdams, Eurovision Şarkı Yarışması’nı konu alan Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga için bir araya geliyor. Bu ikisinin dışında filmin oyuncu kadrosunda Dan Stevens, Pierce Brosnan, Natasia Demetriou, Jamie Demetriou, Demi Lovato, Ólafur Darri Ólafsson gibi oyuncular bulunuyor. Hatta fragmanda çalan şarkının Demi Lovato'nun film için kaydettiği bir şarkı olduğu düşünülüyor. Filmin yönetmenliğini David Dobkin üstlenirken senaryosunu Ferrel ile birlikte Andrew Steele kaleme almış.

1592140562009.png

Dünyanın dört bir yanından katılımcıları bulunan ve dünyanın önde gelen yarışmalarından biri olan Eurovision'a katılan iki yarışmacıya odaklanıyor film. Ünlü olmak için yanıp tutuşan iki insan hayallerini gerçekleştirmek üzere İzdanda'yı temsil ederek yarışırlar.


 
  • Beğen
Tepkiler: isiktrkrl

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)