Netflix’in İkinci Türk Dizisi : Atiye

Tiabeanie

Well-known member
27 Ara 2019
173
140
28
Awards
0
27 Aralık 2019 tarihinde 8 bölümlük ilk sezonunu yayınlayan Atiye , Netflix’in ikinci Türk içeriği olarak ekranlara sunuldu . Başrolde Beren Saat’in oynadığı dizi hakkında neler düşünüyorsunuz ? İzlediniz mi ?C401F92B-D2A9-471B-BEF1-E0DA54095967.jpeg

Tiabeanie

Well-known member
27 Ara 2019
173
140
28
Awards
0
Henüz ben de izlemedim fakat izleyenler tarafından birçok olumlu tepki aldım . Oyuncu kadrosunun ve hikayenin çok güçlü olduğunu düşünüyorum ... İzledikten sonra ikinci bir yorum yapacağım

• Beğen
Tepkiler: poptoys

Judges

Well-known member
28 Ara 2019
288
237
43
Awards
0
7.bölümü izliyorum şu an.Gerçekten beklentimi çok güzel karşıladı.Halbuki beklentileri çok yükseltmişlerdi.Yani tabi birkaç eksik var.Mesela bazı yerler klişe ve çeviri için konuşmalar pek gerçekçi değil ama aşiret dizilerinden sonra çok iyi geldi.Türkiyenin en iyi dizisi diyebilirim

• Beğen
Tepkiler: Tiabeanie

Judges

Well-known member
28 Ara 2019
288
237
43
Awards
0
cansunun erhanın kardeşi çıkması biraz abartıydı ama evet o olmasaydı saçma olurdu.
Ve ozanın babasından dayak yemesi de biraz ıhm...

Son düzenleme:

Judges

Well-known member
28 Ara 2019
288
237
43
Awards
0
ve son olarak oyunculuklar çok iyiydi. karekterleri gerçekten harika yansıtmışlardı

• Beğen

Tiabeanie

Well-known member
27 Ara 2019
173
140
28
Awards
0
sanki Beren Saat biraz tuhaf ama diğer oyuncular aşırı iyi

Yagmur

Member
6 Kas 2019
17
19
3
Awards
0
Ben de henüz izlemedim ama kesinlikle izlemem gerekenler listesinde. Dizinin geri dönüşleri çok olumlu

• Beğen

efe.tkrdg

Member
24 Ara 2019
14
17
3
Awards
0
Daha bitirmemiş olmama rağmen dizi hakkımdaki görüşlerim mükemmele yakın. Her ne kadar Netflixin türk yapımlarında seslendimre kısmı ve kimi oyunculuklar sahte gelsede yeterince güzel Netflixe yakışır bir dizi olmuş.

• Beğen

isiktrkrl

Proje Koordinatörü
Proje Koordinatörü
Top Poster Of Month
28 Ara 2019
828
1,337
93
Awards
0
16
27 Aralık 2019 tarihinde 8 bölümlük ilk sezonunu yayınlayan Atiye , Netflix’in ikinci Türk içeriği olarak ekranlara sunuldu . Başrolde Beren Saat’in oynadığı dizi hakkında neler düşünüyorsunuz ? İzlediniz mi ?Ekli dosyayı görüntüle 18
Az önce ilk bölümü izledim ve genel anlamda beğendim ama diziye mistik bir hava katmak istemişler ama bu bazı yerlerde diziye yapmacık bir hava katmış. Herkesin de Atiye şöyle garip biridir böyle garip biridir demesi de bana biraz aşırı geldi. Bilmiyorum belki de ilk bölümdendir ve diziye daha uyum sağlayamamışımdır. Ama söylediğim gibi genel anlamda beğendim.

• Beğen

Byilmaz91

Well-known member
28 Ara 2019
54
54
18
Awards
0
Türkiye
byilmazofficial.home.blog
Netflix gibi bir platformda içerik üretmemiz ve bu platformla olan anlaşmalarımızın artması cidden çok gurur verici bir olay. Atiye bir kenara dursun, ben hala Hakan: Muhafız dizisi için sabırsızlanıyorum.

• Beğen

Tiabeanie

Well-known member
27 Ara 2019
173
140
28
Awards
0
Şöyleki ben bugün başladım henüz 3 bölüm izlememe rağmen fazlasıyla sürükledi . Konusu şöyleki Göbeklitepe gerçek hayatta da önem taşıyan bir yer . Atiye adında bir kızın çocukluğundan beri çizdiği sembol Göbeklitepede arkeoloji sırasında ortaya çıkıyor ve dizinin konusu böylece ilerliyor

gungorkidi

Member
24 Ara 2019
18
19
3
Awards
0
Ben beğendim fakat karakterler biraz düz geldi ve biraz da hızlı ilerledi. Ama tek seferde 2-3 bölüm izlememi sağlayacak kadar sürükleyiciydi. Netflix'in ikinci Türk yapımı dizisiydi ve bence ilkinden (Muhafız) iyiydi.

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)