Netflix'in yeni dizisi Cursed'den yeni fragman geldi

bashak

Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
19 Nis 2020
2,152
2,962
113
Awards
0
Netflix merakla beklenen yeni dizisi Cursed için ilk uzun fragmanını yayımladı. Katherine Langford'u başrolde göreceğimiz dizi hakkında oldukça fazla yapım çıkartılan Kral Arthur efsanesinin yeni bir uyarlaması olacak. Fakat bu sefer efsanenin önemli karakterlerinden biri olan Göl Kraliçesine odaklanacak.

1593536258665.png

10 bölümlük sezonuyla 17 Temmuz'da izleyicilerle buluşacak olan dizinin oyuncu kadrosunu 13 Reasons Why ile adını duyuran Katherine Langford'la beraber Gustaf Skarsgård, Peter Mullan, Lily Newmark, Devon Terrell, Shalom Brune-Franklin, Daniel Sharman ve Billy Jenkins gibi isimler bulunuyor.
Frank Miller ve Tom Wheeler, dizinin yaratıcısı ve yapımcıları olarak ekipte yer alıyor. Cursed, Miller ile Wheeler'ın birlikte kaleme aldığı aynı isimli çizgi romandan diziye uyarlanıyor.

1593536422751.png

Özel güçlere sahip Nimue'nin Gölün Kraliçesine dönüşümünü konu alıyor Cursed. Nimue, annesinin ölümünün ardından antik bir kılıcı teslim etmek için Merlin'e doğru bir yolculuğa çıkar. Fakat çıktığı bu yolculukta Arthur'la karşılaşmasının yanı sıra karşısına çıkan Kırmızı Paladinler ve suç ortakları Kral Uther karşısında verdiği mücadeleyle bir sembol haline gelir. Büyü, doğanın yok edilmesi, din savaşları gibi temaları içinde bulunduran dizi bu konu üzerinde yapılan uyarlamalara göre daha fazla şiddet içerecek.

Dizi için heyecanlı mısınız, izlemeyi düşünüyor musunuz?
 
Son düzenleme:

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)