Netflix'in yeni dizisi Ragnarok

Judges

Well-known member
28 Ara 2019
735
617
93
Awards
0
İskandinav yapımı olan ve 31 Ocak'ta yayınlanacak Ragnarok dizisi açıklanana göre Norveç' in küçük bir kasabasında geçiyor. İklim değişikliğinden dolayı yaklaşan kıyametten korkan halktan bir grup genç süper güçlere sahip olduklarını farkediyor ve bu süper güçler ile dünyayı kurtarmaya çalışıyorlar.

Son düzenleme:

meri

Well-known member
10 Kas 2019
99
100
18
Awards
0
İskandinav yapımı olan ve 31 Ocak'ta yayınlanacak Ragnarok dizisi açıklanana göre Norveç' in küçük bir kasabasında geçiyor. İklim değişikliğinden dolayı yaklaşan kıyametten korkan halktan bir grup genç süper güçlere sahip olduklarını farkediyor ve bu süper güçler ile dünyayı kurtarmaya çalışıyorlar.

skam chris varr bunun gelmesini bekliyordum zaten bakalım nasıl bir şey çıkacak the rain tarzında gibi

Byilmaz91

Well-known member
28 Ara 2019
54
54
18
Awards
0
Türkiye
byilmazofficial.home.blog
İskandinav mitolojisinde bulunan Ragnarok olayı cidden beni cezbeden ve etkileyen bir olaydır. Mitolojileri okumayı, izlemeyi, dinlemeyi çok severim. Özellikle İskandinav mitolojisini. Kesinlikle deneyeceğim.

• Beğen
Tepkiler: Judges

Judges

Well-known member
28 Ara 2019
735
617
93
Awards
0
İskandinav mitolojisinde bulunan Ragnarok olayı cidden beni cezbeden ve etkileyen bir olaydır. Mitolojileri okumayı, izlemeyi, dinlemeyi çok severim. Özellikle İskandinav mitolojisini. Kesinlikle deneyeceğim.
ben de mitolojileri çok severim ve izleyeceğim

gungorkidi

Member
24 Ara 2019
18
19
3
Awards
0
herman tommeraas, skam'ın 3. sezonunda askere gitmisti sanırım. cok yoktu dizide. tekrardan görmek cok güzel olacak. güzel bi diziye benziyor, yayınlanınca izlemeyi düşünüyorum.

• Beğen

Yagmur

Member
6 Kas 2019
17
19
3
Awards
0
Heyecanlı ve sürükleyici bir konuya benziyor bir an önce izlemek istiyorum

• Beğen

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)