Ömür boyu Netflix aboneliği kazanmak isteyenlere: The Old Guard oyunu

elifisik

Well-known member
23 Nis 2020
342
621
93
Awards
0
Netflix The Old Guard için hazırladığı oyun kazan kişiye 83 yıllık ücretsiz üyelik hediye ediyor.

Başrolünde Charlize Theron‘un bulunduğu fantastik aksiyon türündeki “The Old Guard” filmi 10 Temmuz'da Netflix kütüphanesindeki yerini almıştı. Leandro Fernandez ve Greg Rucka’nın aynı adlı çizgi roman serisinden uyarlanan ve ölümsüzlüğün göründüğünden daha zor olduğunu gösteren, cesur ve aksiyon dolu bir öyküye sahiplik ediyor.

Ayrıca film giriş bölümündeki baklava sahnesi ve açıklamaları ile Türkiye'de gündeme gelmiş hatta Gaziantep Belediye Başkanı Fatma Şahin, Theron’u şehre davet etmişti.

The Old Guard

Netflix şimdi de hem filme olan inancından hemde yapımın tanıtımını yapmak amacıyla büyük çaplı bir dijital oyun turnuvası düzenliyor. 17 Temmuz ve 19 Temmuz 2020 tarihleri arasında yapılacak oyun turnuvasında en yüksek skoru alıp birinci olan katılımcı, tam olarak 1000 aylık ücretsiz Netflix aboneliğinin sahibi olacak. 83 yıla denk gelen abonelik bir insan hayatının ömrü göz önüne alındığında Netflix'i ömür boyu ücretsiz kullanabileceği anlamına geliyor.

The Old Guard, esrarengiz bir kadının liderlik ettiği bir grup paralı askerin hikâyesini konu alıyor. Bu paralı asker grubunu diğerlerinden ayıran özelliği ise asırlardır yaşayan ölümsüzlerden oluşmasıdır. Grup üyeleri için sonsuz hayatın heyecanı gitgide azalırken, daha önce tanımadıkları bir ölümsüzün ortaya çıkması ve bir grup bilim adamı tarafından deney amacıyla yakalanma ve denenme tehlikesi altında olduklarını fark etmeleri bu paralı asker grubunu beklemedikleri bir maceraya sürükler.

Gina Prince-Bythewood’un yönetmenliğini yaptığı filmin oyuncu kadrosunda Charlize Theron'un dışında Madding Crowd ve Rust and Bone gibi filmlerle tanınan Matthias Schoenaerts, Mistress of Evil’de izlediğimiz Chiwetel Ejiofor, Harry Melling, Marwan Kenzari, Natacha Karam, Kiki Layne gibi isimler yer alıyor.

The Old Guard izlediniz mi? Abonelik için oyunu oynamayı düşünüyor musunuz?
 

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)