Outer Banks dizisi 2. sezonuyla geri dönüyor

ecemtspnr

Well-known member
Top Poster Of Month
23 Nis 2020
2,498
3,411
113
Awards
0
AAAABWm0kIoqQoy-zgYvRWI8BJX8J2OqtLDL3gGybxyEp3EuDNoBvZs3zsApaWWfyaALlaD5Ux-FdflIaJ1KPr0MejqF67Sv.jpg

İlk sezonu 15 Nisan 2020’de Netflix'te yayımlanmaya başlayan aksiyon gizem türündeki Amerikan gençlik dizisi olan Outer Banks yayımlandığı günden bu güne oldukça geniş bir hayran kitlesi edinmiş ve çoğu ülkede oldukça sevilmiş bir dizi. Dizi çok sevilince haliyle de 2. sezon onayı gecikmedi ve dün Netflix'in Instagram hesabından paylaşılan bir gönderi ile 2. sezonun olacağı ve hazırlıklara başlanıldığı duyuruldu.

7,6'lık bir IMDb puanına sahip dizinin konusu ise şöyle: Kuzey Carolina’da yaşayan bir grup gencin öne çıkan ismi olan John B.’nin kayıp olan babasına neler olduğunu öğrenmek isteyen grup bunun peşine düşer. John B, zenginler ve fakirler arasında bölünmüş bir adada yaşayan bir gençtir. Garsonluk yapıp, tekne kiralayarak günlerini geçiren John B ve üç arkadaşı, birlikte güzel vakit geçirmek için ellerinden geleni yapar. Bir gün mavi sularda gezerken batık bir tekne bulan John B, bunun yıllardır kayıp olan babası ile bağlantılı olabileceğinden şüphelenir. Babasının ortadan kaybolmasıyla ilgili olan efsanevi hazineyi bulmaya karar veren John B, üç arkadaşı ile birlikte harekete geçecektir.

Ünlü yönetmenler Josh Pate, Jonas Pate ve Shannon Burke imzalı olan dizinin 1. sezon oyuncu kadrosunda ise Chase Stokes, Madelyn Cline, Rudy Pankow, Jonathan Daviss ve Madison Bailey gibi isimler yer alıyordu. Ortalama 50 dakikalık 10 bölümden oluşan Outer Banks dizisinin 2. sezon bölümlerinin de aynı şekilde olması bekleniyor.

2. sezonda kadroya kimlerin ekleneceğinin, yeni sezonun ne zaman geleceğinin ve dizinin yeni sezon konusundaki detaylar ise henüz ortaya çıkmadı.

İlk sezonu izlediniz mi? Dizi hakkında ne düşünüyorsunuz?
 

bashak

Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
19 Nis 2020
1,788
2,614
113
Awards
0
ilk başta izlemeyi düşünüyordum ama sonradan kaldı
 
  • Beğen
Tepkiler: ecemtspnr

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)