Ozan Güven Babil dizisinin kadrosundan ayrıldı

bashak

Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
19 Nis 2020
1,815
2,640
113
Awards
0
1597347766223.png

Magazin gündeminde uzun bir süre yer alan darp iddiaları ile birlikte gündeme gelen Ozan Güven'in Star Tv ekranlarındaki Babil dizisi kadrosunda yer alıp almayacağı merak ediliyordu. Yeni sezon için sete giren Ay Yapım imzalı dizi için Ozan Güven'in yer almayacağı iddiaları da gündemin ilk sırasında oturmuştu. Beklenen açıklama Ay Yapım'dan geldi ve şirket, kararı sosyal medya hesaplarından duyurdu.

Yapılan açıklama ise şu şekilde: "Babil dizisinde oynayan Ozan Güven, iş faaliyetlerine ara verme kararı almıştır. Kararını saygıyla karşıladığımızı ve işbirliğimizi karşılıklı olarak sonlandırdığımızı bilgilerinize sunarız."

1597347882401.png

Son günlerde çıkan dedikodulara göre Ozan Güven'in dizide yer almamasına kesin gözüyle bakılıyordu. Yakın zamanda, Güven'in canlandırdığı Egemen rolü için gerekli açıklamanın yapılması bekleniyor. Karakterin diziden çıkarılması ya da başka oyuncuyla devam edilmesi konusu birkaç gün içinde netlik kazanacak. Babil dizisinde Ozan Güven dışında, Halit Ergenç, Aslı Enver, Birce Akalay ve Nur Fettahoğlu yer alıyor. Dizinin tanıtım çekimleri ise Ozan Güven olmadan yapıldı ve yakın zamanda yayında olacak.

1597347950221.png

isiktrkrl

Proje Koordinatörü
Proje Koordinatörü
28 Ara 2019
2,231
3,172
113
Awards
0
16
Diziyi birkaç kere annemler izlerken gördüm. Ozan Güven birilerine şiddet mi uygulamış tam bilmiyorum gündemden uzağım... biri anlatabilirse... çok güzel olur...

• Beğen
Tepkiler: bashak

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)