Robert De Niro'lu komedi filmi The War With Grandpa'dan fragman geldi

bashak

Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
19 Nis 2020
1,866
2,683
113
Awards
0
Robert De Niro, Uma Thurman ve Christopher Walken gibi adeta yıldızlar kadrosuna sahip olan The War With Grandpa, Tim Hill’in yönetmenliğinde bir komedi şölenine dönecek. Torunla dede arasındaki sevginin nasıl acımasız hırs ve rekabete dönüştüğünü gördüğünüzde gözlerinize inanamayacaksınız.

101 Studios ve Brookdale Studios, yaşayan efsanelerden Robert De Niro ve Oakes Fegley'in başrollerini paylaştığı, yakında çıkacak aile komedisi The War with Grandpa'nın resmi fragmanını yayınladı.

1597346815297.png

Komedi fiilminde, Christopher Walken, Uma Thurman, Rob Riggle, Cheech Marin, Laura Marano ve Jane Seymour gibi yıldızlar da bulunuyor. The War with Grandpa, Tom J. Astle ve Matt Ember'in senaryosundan Tim Hill tarafından yönetildi. Film, bir karar değişikliği gelmezse 9 Ekim 2020'de vizyona girecek. De Niro, geçtiğimiz yıl Martin Scorsese filmi The Irishman'le karşımıza çıkmış ve yine Scorsese filmi Killers of the Flower Moon'un hazırlıklarına başlamıştı.

The War With Grandpa konusu

Eşini kaybettikten sonra her şeyden elini eteğini çeken Ed, kızının ısrarıyla onun evine taşınmaya razı olur. Ancak her ailede olduğu gibi bu evin de bir düzeni vardır ve Ed’in gelmesiyle ister istemez bu düzen değişmek zorunda kalacaktır. Her ne kadar dedesini çok sevse de Peter’ın odasının ondan alınıp, kendisinin tavan arasında yaşayacak olması ilişkilerindeki bütün dengelerin değişmesine neden olur. Peter için odası artık daha kıymetlidir ve onu almak için elinden geleni yapacaktır. Ama henüz dedesini tanıyamamıştır. Sonradan fark edecek olsa da onun bu saldırılarına karşı Ed’in de eli boş
değildir.

 
Son düzenleme:

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)