isiktrkrl

Proje Koordinatörü
Proje Koordinatörü
28 Ara 2019
2,258
3,202
113
Awards
0
16
chris-evans.jpg

Russo kardeşler yeni bir yapımla daha karşımıza çıkıyor. Daha önce Avengers: Endgame, Avengers: Sonsuzluk Savaşı, Kaptan Amerika: Kış Askeri, Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı gibi birbirinden çok sevilen filmlerle karşımıza çıkmışlardı. The Gray Man filmi ise 200 milyon dolarlık bir bütçe ile Netflix'in gelmiş geçmiş en büyük bütçeli filmi olacak.

Mark Greaney'in aynı adlı romanından uyarlanacak olan The Gray Man filminin başrollerinde Ryan Gosling ve Chris Evans bulunacak. Film eski bir CIA operatörüne ve dünya genelinde aranan bir kaçağa odaklanacak. Chris Evans, Loyd Hansen adındaki eski CIA operatörünü canlandırırken Ryan Gosling ise Court Gentry adındaki bir suçluyu canlandırmakta. Chris'in karakteri Loyd Hansen, Court Gentry'yi avlamaya çalışanlardan biri olarak karşımıza çıkıyor.

ryan-gosling-seyrederiz.jpg

Açıkçası Ryan Gosling'i romantik komedilerle tanıyan biri olarak bu haber beni heyecanlandırdı ve bu role yakışacağını düşündürdü. Geçtiğimiz günlerde de Wolfman adlı bir kurt adam projesinde bulunacağı haberini almıştık.

Marvel filmleri ile gördüğümüz Chris Evans'ı ise bir CIA operatörü olarak izlemek sevenlerinin hoşuna gidecekmiş gibi görünüyor.

Film ile ilgili daha ayrıntılı bilgi henüz bulunmamakta. Siz film hakkında ne düşünüyorsunuz? Film çıktığı zaman izlemeyi düşünüyor musunuz?
 

elifisik

Well-known member
23 Nis 2020
342
621
93
Awards
0
Demek Netflix'in en yüksek bütçeli projesi. Umarım ortaya güzel bir şey çıkar.
 
  • Beğen
Tepkiler: isiktrkrl

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)