Sen Çal Kapımı — Tanıtım

Gizem

Forum Yöneticisi
1 Şub 2020
459
975
93
Awards
0
Adana
1599726587807.png

Geçtiğimiz yaz sezonunun yeni dizilerinden birisi olan Sen Çal Kapımı, 8 Temmuz’dan beri FOX Türkiye kanalında yayımlanan bir romantik komedi dizisi.

MF Yapım imzalı dizinin yönetmen koltuğunda Altan Dönmez oturuyor, senaryosunu Ayşe Üner Kutlu kaleme alıyor. Çarşamba günleri yayınına devam eden dizinin hali hazırda 8 bölümü yayımlandı. Bölümler ortalama 130 dakika civarı sürüyor.

1599726637801.png

Eda Yıldız (Hande Erçel), İstanbul’da çiçekçi dükkanı işleten halasıyla birlikte yaşayan ve onunla çalışan genç bir kız. Güzel, akıllı, yetenekli, iyi kalpli, açık sözlü, biraz fevri, nev-i şahsına münhasır. Özel bir üniversitenin peyzaj mimarlığı bölümünde başarıyla devam ettirdiği eğitimini bursunun bir anda kesilmesiyle tamamlayamamış. İtalya hayaline, bir yılı kalmışken büyük önem verdiği üniversite eğitimine veda eden Eda, baş sorumlu olarak gördüğü Serkan Bolat’tan nefret etmektedir.

Serkan Bolat (Kerem Bürsin) ise başarılı bir mimarlık şirketinin sahibi. Yakışıklı, karizmatik, iyi eğitimli, işkolik, zaman zaman ukala, çoğunlukla mesafeli, kolay sinirlenebilen, kaybetmemeye takıntılı bir adam. Günün birinde Eda’nın okuduğu üniversiteye konuşma yapmaya giden Serkan’ın ve okulu ziyarete giden Eda’nın yolları sonunda kesişir.

Tatsız ilk karşılaşmaları beklenmedik aksiliklerin de etkisiyle ikisini günün geri kalanını birlikte geçirmeye zorlar. Hatta bununla da kalmaz, kısa süre sonra şans eseri yine karşılaşırlar. Bu denk gelişler sayesinde Eda, Serkan’ın eski sevgilisi Selin‘in (Bige Önal) dikkatini çeker.

Selin ve Serkan, babalarının ortaklığı nedeniyle çocukluktan beri birbirini tanımakta ve halen birlikte çalışıyorlar. PR konusunda uzman olan Selin, Serkan’ın şirketini de idare ediyor. Ancak Selin, birkaç ay önce Serkan’ın mesafeli, yasaklı ve yönetici olduğu ilişkilerini bitirme kararı almış. Hatta yakın gelecekte yeni erkek arkadaşı Ferit‘le (Çağrı Çıtanak) evlenmeye hazırlanıyor. Serkan ise Selin’in kısa süre içinde, hem de en büyük düşmanı Kaan Karadağ‘la (İsmail Ege Şaşmaz) iş yapan bir adamla evlenmesine takık durumda. Selin’in ayrılmasını istiyor.

İşte tam da bu noktada devreye Eda girmiş oluyor. Bursuna karşılık iki aylığına sahte nişanlı rolü yapmayı ve Selin’i kıskandırmayı teklif eden Serkan’ı başta reddeden Eda, değişen koşullar nedeniyle teklifi kabul eder. Böylece gün geçtikçe değişip karışan, hatta gerçeğe dönüşmeye yüz tutan bir oyun başlar.

ecem

Well-known member
20 Nis 2020
927
1,449
92
Awards
0
İlk bölümünün büyük bir kısmını izlemiştim. Hande Erçel hâlâ çok kötü oynuyordu ve çok klişe sahneler vardı ama reytingleri bayağı iyi galiba

• Beğen
Tepkiler: isiktrkrl

isiktrkrl

Proje Koordinatörü
Proje Koordinatörü
28 Ara 2019
2,759
3,644
113
Awards
0
16
İlk bölümünün büyük bir kısmını izlemiştim. Hande Erçel hâlâ çok kötü oynuyordu ve çok klişe sahneler vardı ama reytingleri bayağı iyi galiba
İnsanların yapacak bir şeyi yok oturup televizyon izliyorlar işte ama gerçekten Hande Erçel'in oyunculuğunu ben de beğenmiyorum

• Beğen
Tepkiler: Judges ve ecem

Judges

Well-known member
28 Ara 2019
735
617
93
Awards
0
evet ben izliyorum cunku böyle salak dizileri izleme huyum beni öldürecek ama ne yapayım kerem işte

Gökçe

Well-known member
29 Ara 2019
963
1,763
93
Awards
0
çıkmadan konusunu duyduğumda yine mi holding sahibi çocuk fakir kız dedim veeee kerem bursinin böyle bir yapımda oynayacağına şaşırdım ama şu an alıştım o yüzden garip gelmiyor

ecemtspnr

Well-known member
Top Poster Of Month
23 Nis 2020
3,313
4,235
113
Awards
0
çıkmadan konusunu duyduğumda yine mi holding sahibi çocuk fakir kız dedim veeee kerem bursinin böyle bir yapımda oynayacağına şaşırdım ama şu an alıştım o yüzden garip gelmiyor
Çok güzel bir klişe olduğunu falan söylüyordu ama kötü dizi baya

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)