Sex Education 2. Sezon Tartışma Konusu

Byilmaz91

Well-known member
28 Ara 2019
54
54
18
Awards
0
Türkiye
byilmazofficial.home.blog
Herkese selam dostlar, bildiğiniz üzere bu sabah 10:00'da Sex Education dizisinin 2. sezonu yayımlandı görüşleri alalım, sizce nasıl olmuş beklediğinize değdi mi?

Edit: Bazı sahnelere gıcık kapmama rağmen Maeve'i görünce hafiften bir tebessüm etmedim değil. Bana kalırsa dizide bulunan en sağlam karakterdir kendileri.

Judges

Well-known member
28 Ara 2019
711
587
93
Awards
0
Herkese selam dostlar, bildiğiniz üzere bu sabah 10:00'da Sex Education dizisinin 2. sezonu yayımlandı görüşleri alalım, sizce nasıl olmuş beklediğinize değdi mi?

Edit: Bazı sahnelere gıcık kapmama rağmen Maeve'i görünce hafiften bir tebessüm etmedim değil. Bana kalırsa dizide bulunan en sağlam karakterdir kendileri.
dün başlayıp ilk 4 bölümü izledim şu ana kadar ilk sezona benziyor zaten gençlik dizisi olduğı için ele alabileceği konular gerçek hayatta olmak zorunda ve eşcinsellik, kadın hakları ve bu gibi konuları kendi türündeki bir diziye kadar bu sezon bence çok iyi işlemişler.Bunun dışında lise hayatı biraz abartı ama bu zaten olan bir şeydi

• Beğen
Tepkiler: isiktrkrl

isiktrkrl

Proje Koordinatörü
Proje Koordinatörü
28 Ara 2019
2,258
3,197
113
Awards
0
16

Şimdilik sadece ilk dört bölümü izledim ama ilk sezonu beğendiğim kadar beğenemedim. Ola ve Otis izlemekten sıkıldım, Meave okula dönüyor ama Otis ile sadece bir dakika falan konuşuyor. Otis'in annesinin okula gelip gitmesi ve Otis ve Ola'nın seks hayatı dışında bu sezonda doğru düzgün bir konu işlenmemiş sanki. Eric'i de unutmamak gerek aslında. Galiba ilk sezon gibi daha çok Maeve ve Otis görmek, sürekli bir olayın çıkmasını istediğimden bu sezonu o kadar beğenmedim. Ama hala güzel kendini fazlasıyla izletiyor.

Judges

Well-known member
28 Ara 2019
711
587
93
Awards
0
Şimdilik sadece ilk dört bölümü izledim ama ilk sezonu beğendiğim kadar beğenemedim. Ola ve Otis izlemekten sıkıldım, Meave okula dönüyor ama Otis ile sadece bir dakika falan konuşuyor. Otis'in annesinin okula gelip gitmesi ve Otis ve Ola'nın seks hayatı dışında bu sezonda doğru düzgün bir konu işlenmemiş sanki. Eric'i de unutmamak gerek aslında. Galiba ilk sezon gibi daha çok Maeve ve Otis görmek, sürekli bir olayın çıkmasını istediğimden bu sezonu o kadar beğenmedim. Ama hala güzel kendini fazlasıyla izletiyor.
evet orayı atlamışım sadece ola ve otis var ve ola bence itici bir karakter

• Beğen

isiktrkrl

Proje Koordinatörü
Proje Koordinatörü
28 Ara 2019
2,258
3,197
113
Awards
0
16
Bitirdim ve hala tek umudum bunun geçiş sezonu gibi bir şey olması ve 3. sezonun bir an önce çıkması. Gerçekten Maeve ve Otis görmek istiyorum o yüzden Isaac o kadar sinirimi bozdu ki. Dizi boyunca Adam'a çok üzüldüm o yüzden Adam ve Eric'e baya sevindim. Geçen sezon bir sürü olay yaşanırken bu sezon çok daha boştu. Vermek istediği mesajlar hala güzeldi ama biraz daha kaos izlemek hoş olurdu.

Judges

Well-known member
28 Ara 2019
711
587
93
Awards
0
spoi yedim ahhaa ama adam ı sevmiyorum
Bitirdim ve hala tek umudum bunun geçiş sezonu gibi bir şey olması ve 3. sezonun bir an önce çıkması. Gerçekten Maeve ve Otis görmek istiyorum o yüzden Isaac o kadar sinirimi bozdu ki. Dizi boyunca Adam'a çok üzüldüm o yüzden Adam ve Eric'e baya sevindim. Geçen sezon bir sürü olay yaşanırken bu sezon çok daha boştu. Vermek istediği mesajlar hala güzeldi ama biraz daha kaos izlemek hoş olurdu.

• Beğen

Byilmaz91

Well-known member
28 Ara 2019
54
54
18
Awards
0
Türkiye
byilmazofficial.home.blog
Son olarak bir not atıyorum bu sezona, şahsen cidden çok sıkıcı buldum ve bunaldım. Habire aynı cinsel tercih seçimlerini baz alan konuları göre göre artık diziden soğumuş bulunmaktayım desem yeridir.

• Beğen
Tepkiler: Judges

shad

Well-known member
22 Eki 2019
45
71
18
Awards
0
Bölüm girişleri yine açık alanda izleyemeyeceğimizi gösterecek derecede sakıncalı :D Çizgiyi bozmadan devam eden bir sezon olduğunu düşünüyorum. Ancak Ola ile Otis arasındaki ilişkiyi iyi oturtamamışlar. Bunun dışında Maeve'e tekrar tutulmamak elde değil.

• Beğen
Tepkiler: Judges

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)