Sherlock'un Yaratıcılarından Yeni Yapım: Dracula

isiktrkrl

Proje Koordinatörü
Proje Koordinatörü
28 Ara 2019
2,564
3,490
113
Awards
0
16
Screenshot_20200105-210226_Gallery.jpg
Korku türünde olan bu dizi Sherlock'un yaratıcılarından Mark Gatiss ve Steven Moffat tarafından yaratıldı. Aynı isimli romanından uyarlanan dizi BBC One ve Netflix'te şu anda yayımda. Başrolünde Claes Bang olan dizide Kont Dracula efsanesini, vampirin kanlı suçlarını inceleyen ve zayıf noktalarına ışık tutan yeni öykülerle dönüşümden geçmesi anlatılıyor. Dizinin yayımlanan ilk sezonu üç bölümden oluşmakta ve her bölüm ortalama bir buçuk saat uzunluğunda.
Fragmanlar aşağıda bulunmaktadır.

• Beğen
Tepkiler: Judges

meri

Well-known member
10 Kas 2019
99
100
18
Awards
0
Ekli dosyayı görüntüle 79
Korku türünde olan bu dizi Sherlock'un yaratıcılarından Mark Gatiss ve Steven Moffat tarafından yaratıldı. Aynı isimli romanından uyarlanan dizi BBC One ve Netflix'te şu anda yayımda. Başrolünde Claes Bang olan dizide Kont Dracula efsanesini, vampirin kanlı suçlarını inceleyen ve zayıf noktalarına ışık tutan yeni öykülerle dönüşümden geçmesi anlatılıyor. Dizinin yayımlanan ilk sezonu üç bölümden oluşmakta ve her bölüm ortalama bir buçuk saat uzunluğunda.
Fragmanlar aşağıda bulunmaktadır.

ilk bölümü yemek yerken izlemeye çalışmıştım... izleyenler bilir kötü bir deneyim oldu ilk 5 dk sebebiyle

isiktrkrl

Proje Koordinatörü
Proje Koordinatörü
28 Ara 2019
2,564
3,490
113
Awards
0
16
FKNAKNFPIFNKPN çok iyi jflncksidlşnşjcvci
Sherlock başlığını da görünce aklıma Benedict geldi. O da aileme vakit ayıracağım deyip 5794576 film çekti, ben de izleyeceğim deyip izlemiyorum. Bence ortak yönlerimiz var

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)