Sizce en iyi spiderman hangisi?

Gizem

Forum Yöneticisi
1 Şub 2020
459
975
93
Awards
0
Adana
1589988632911.png
Bence Tobey hem Peter Parker olarak hem Örümcek Adam olarak iyi bir yere sahipti sinematik evrende. Zaten ben hep ağ sıvısının vücuttan çıkanını tercih etmişimdir. Yoksa Örümcek Adam olmanın bir anlamı yok bence. Ha evet Andrew de iyi oynadı ama Tobey'a yetişemez. Ki unutmamak lazım ki ilkler unutulmaz xd. Tobey Maguire hem tipiyle hemde hareketleriyle bu rol için en uygun olandı. Diğer filmleri izlerken Tobey'i izlerken aldığım zevki almadığımı da fark ettim zaten, fark etmemek asla elde değil ne yazık ki.
Ayrıca paylaşmak istediğim bir bilgi var bu konu hakkında. Spiderman'i bildiğimiz bu karakterler haricinde 11 kişi daha başka başka yapımlarda canlandırmış. Ancak tahmin edersiniz ki küçük yapımlar oldukları için çok da popüler değiller. Drake Bell , Nicholas Hammond , Neil Patrick Harris , Christopher Daniel Barnes , Max Charles , Shinji Tôdô , Josh Keaton , Ted Schwartz , Dan Poole , Hirofumi Koga... Ancak bu isimlerden sonuncusu ise beni hayli şaşırttı. Eminim ki sizde çok şaşıracaksınız. Spiderman'ı oynayan son aktörün ismi Tevfik Şen... Evet bir Türk oyuncu da canlandırmış Spiderman'i jhajahhj. 1973 yılı yapımı 3 DEV ADAM filminde Türk usülü filmdeki lakabıyla örümcek olan örümcek adamı oynamıştır. Çok tuhaf buldum açıkçası. Düşüncelerinizi bekliyorum, siz ne düşünüyorsunuz?

1590000744270.png

Son düzenleme:

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)