Social Distance

Gizem

Forum Yöneticisi
1 Şub 2020
459
975
93
Awards
0
Adana
Orange Is The New Black’in yaratıcısı Jenji Kohan, Netflix için karantina antolojisi dizisi üzerinde çalışıyor. Kohan, Hilary Weisman Graham, Diego Velasco, Tara Herrmann ve Blake McCormick, sosyal mesafede yaşama deneyimi hakkında yeni bir antoloji serisi olan Social Distance’ı yarattı. Uzaktan üretilen dizi, koronavirüs (COVID-19) salgınının ardından “hepimizin deneyimlediği yeni, tuhaf, şaşırtıcı gerçekliğe” odaklanacak. Dizi uzaktan çalışan ekip ile birlikte senaryolaştırılacak ve oyuncular kendilerini filme çekecekler.
Yürütücü yapımcı Hilary Weisman Graham oturma odasından üretim yaparken, Diego Velasco, diziyi uzaktan yönetecek. Graham, Jenji Kohan, Tara Herrmann ve Blake McCormick, dizinin baş yapımcıları olacaklar.

1588170477412.png
Youtube' da belgesel yayımlamasından sonra tekrar takdir ettiğim bir adım geldi Netflix' ten. Konusu/içeriği ne denli sürükleyici veya izlenilesi olur bilemem ancak bu gibi bir kriz anını kendisi için avantaja dönüştürmesi gerçekten çok güzel. Umarım yapım da güzel olur ve izleriz. Siz ne düşünüyorsunuz? Güzel bir şeyler çıkar mı ortaya?
 

exfurore

Active member
21 Nis 2020
25
47
13
Awards
0
19
Çukur'un görüntülü konuşma bölümünden sonra bir daha böyle bir şey izleyemem herhalde. xd
 
  • Beğen
Tepkiler: isiktrkrl

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)