Sona eren hangi dizilerin devam etmesini isterdiniz?

bashak

Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
19 Nis 2020
1,866
2,683
113
Awards
0
Şimdiye kadar birçok dizi gerekli veya gereksiz sebeplerden iptal edildi. Hangi dizinin final yapmasına üzüldünüz ve devam etmesini isterdiniz?
Örneğin ben the OA derdim örnek olarak. Dizinin çok özgün ve güzel bir konusu olmasının dışında çok güzel işlenmişti. Bir de sezon finalinden sonra insanı iyice merakta bıraktılar. Ama bir de ne görelim. Netflix diziyi iptal etmiş. Tabii hayranların tepkileri dizinin geri dönmesine yetmedi.
Ayrıcaa Sense8 . Mükemmel bir diziydi. Ama Netflix yine yaptı yapacağını. Yine de bu diğer dizilere göre daha iyi durumda çünkü 2.5 saatlik bir final bölümü çekmeye karar verdi şirket. Yine de o 2.5 saatte anlatılan konu en az 1 sezon ederdi be. Bir sürü böyle değeri görülmeyen dizi var. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Elif

Well-known member
20 Nis 2020
159
307
63
Awards
0
16
Everything Sucks dizisine 2.sezon çekilmesi için her şeyimi verirdim çok iyi dizi

Moderatör tarafında düzenlendi:

exfurore

Active member
21 Nis 2020
25
47
13
Awards
0
19
Lucifer'ın 1 - 2 sezon daha devam etmesini isterim açıkçası. Orada anlatılabilecek tonla şey var çünkü.

Ben Çocuklar Duymasın'ın bir kez daha yayımlanmasını istiyorum ve keşke Sihirli Annem yeni sezonu da devam etseydi
Çocuklar Duymasın artık tamamen saçmalığa döndü. Eski tadı yok ve zaten en son yayımlanan bölümlerinin kalitesi de ortada. Eski ATV bölümleriyle yetineceğiz mecbur.

• Beğen
Tepkiler: Gizem

exfurore

Active member
21 Nis 2020
25
47
13
Awards
0
19
Bi tek ben biliyorum sanıyodum kesinlikle devam etmeliydi
Forever, muhtemelen çoğu kişi bilmiyor bu diziyi. Değeri görülmeyen mükemmel dizilerden.
Konusunu azıcık okudum ve bir baktım izlemeye başlıyorum. Ama işlerim olduğu için siteden çıktım tabii. xd
Şaka bir yana, gerçekten konusu aşırı ilgimi çekti ve bu tür dizilere bağımlı biri olarak bu gece izlemeye başlayacağım, artık Forever'cıyım len.

• Beğen
Tepkiler: hjayaren

ozgebahar.k

Active member
20 Nis 2020
38
43
18
Awards
0
Moon Lovers ikinci sezon gelsin diye ağlayabilirim... Birde Love Alarm'a ikinci sezon lazım yarım kaldı yavrucak

• Beğen
Tepkiler: Gizem

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)