SüngerBob KarePantolon: Firarda'nın vizyon tarihi ertelendi!

elifisik

Well-known member
23 Nis 2020
342
621
93
Awards
0
Geçtiğimiz yıl, hepimizin çocukluk aşkı olan ve Nickelodeon’ın sevilen çizgi filmi Süngerbob, yeni filminin fragmanını bizimle buluşturmuştu, şimdi ise bir kez daha yeni bir film ile izleyicileriyle buluşacak. Yeni maceranın adı: SüngerBob KarePantolon: Firarda

Keanu Reeves'in de kahramanları arasında yer aldığı "SüngerBob KarePantolon: Firarda" filminin konusu şöyle: Çizgi diziden önceki zamanlara döneceğimiz film, SüngerBob'un Kamp Coral'a bir yolculuğa çıkmasını hikayesinin odağına alıyor. Orada yeni arkadaşlarla tanışacak olan karakterimiz evcil sümüklü böcek dostu Gary, Poseidon tarafından kaçırılır ve Atlantic City'deki Lost City'ye götürülür. SüngerBob, yeni en yakın dostu Patrick ile birlikte Poseidon'un şeytani planları işlemeye başlamadan önce Gary'yi kurtarmalıdır.

SpongeBob çizgi filmlerinde ve filmlerinde imzası bulunan Tim Hill, SüngerBob KarePantolon: Firarda filminin de yönetmen koltuğuna oturuyor. Senaryoda ise Kung Fu Panda serisi ile tanıdığımız Jonathan Aibel, Glen Berger, Jordan Dunn, Michael Kvamme gibi isimlerin imzası bulunuyor.

1594057977564.png

Kasım 2018 tarihinde hayatını kaybeden Stephen Hillenburg tarafından Nickelodeon kanalı için yaratılmış bir karakter olan SpongeBob, Amerika’da yayımlanan gelmiş geçmiş en uzun dizilerden biri haline gelmiş ve ilk olarak 1989 yılında eğitim amacıyla yaratılan çizgi romanlarda yer almaya başlamıştır. 1996 yılında ise televizyona aktarılma kararı almış, o dönemden beri Tom Kenny, SüngerBob karakterinin seslendirmesini yapmaktadır.

22 Mayıs 2020'de yayımlanması planlanan film tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs salgını gerekçesiyle belirsiz bir tarihe ertelendi.

“SüngerBob KarePantolon: Firarda” adındaki filmin fragmanında SüngerBob’un en yakın evcil dostu Gary’nin ortadan kaybolduğuna şahit oluyoruz. Zorlu maceralara açılan SüngerBob, Bay Yengeç, Patrick, Squidward gibi karakterlerin yanı sıra yepyeni kahramanların da karşımıza çıkacağı fragmanda görüyoruz.

Filmin fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz. Siz SüngerBob izlemeyi sever misiniz? Ertelenen film hakkındaki düşünceleriniz neler?

 
Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: Gökçe

bashak

Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
19 Nis 2020
2,152
2,962
113
Awards
0
Pek süngerbob sevmem bunu da gidip izlememem gibi
 
  • Beğen
Tepkiler: isiktrkrl

isiktrkrl

Proje Koordinatörü
Proje Koordinatörü
28 Ara 2019
2,589
3,506
113
Awards
0
16
Küçükken izlemezdim çünkü hangi kanalda olduğunu bilmezdim ve ben sadece Disney izlerdim sonra da izlemediğim için üzülürdüm
 

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)