SüngerBob’un Patrick'i "The Patrick Star Show" adı ile kendi dizisine kavuşuyor

ecemtspnr

Well-known member
Top Poster Of Month
23 Nis 2020
2,547
3,464
113
Awards
0
Patrick-the-star-show-spongebob-squarepants.jpg

Nickelodeon, en sevilen serilerinden biri olan SüngerBop KareŞort’un en yakın arkadaşı olan Patrick Star'ı odak alacak bir televizyon programı üzerinde çalıştığını açıkladı.

SüngerBob dizisinden tanıdığımız Patrick Star karakteri, kendi dizisine sahip olacak. Şu anda Patrick Star için Spongebob Squarepants adlı animasyon serisinin bir yan dizisi olacak özel bir dizi hazırlanıyor.

The Patrick Star Show'un konusu ne olacak

SügerBob’un sahip olduğu gibi bir çizgi dizi serisi yerine The Patrick Star Show isimli bir talk show şeklinde olacak program,ağırladığı konuklar üzerinden şekillenecek ve bu talk show'un sunucusu tabii ki Patrick olacak. Ayrıca programda Patrick'in ailesiyle olan hayatının hikayesi de gözler önüne serilecek.

Yapım ekibinden bir kaynağın duyurduğuna göre The Patrick Star Show adlı animasyon dizisi, Spongebob'un su altı evreninden de birkaç yeni karakter tanıtacak.

Patrik Yıldız’ı seslendiren Bill Fagerbakke’nin arkasında bizzat SüngerBob ekibiyle birlikte hayata geçireceği program için ilk 13 bölüm üzerinde çalışılmaya başlanmış bile. Hal böyle olunca da yakın bir zamanda diziden bir tanıtım ya da fragmanın yayımlanması bekleniyor.
 
  • Beğen
Tepkiler: ecem

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)