Suits

bashak

Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
19 Nis 2020
1,866
2,683
113
Awards
0
Dizi Harvey ve Michael adında iki ana karakterimizin karşılaşmasına başlıyor. Harvey çok zeki, eğlenceli, yakışıklı ve çok iyi bir avukattır. Mike ın ise fotoğrafik hafızası inanılmaz kuvvetlidir. Üniversiteden sınav sorularını sattığı için atıldıktan sonra başkalarının yerine üniversite sınavlarına girerek para kazanmaya başlar. Bir gün para lazım olunca arkadaşına uyarak uyuşturucu teslimatı yapmaya gittiği otelde polisten kaçarken Harvey ile karşılaşır. Yanına yardımcı avukat almak için seçmeler yapan Harvey yalnızca Harvard mezunları alınmasına rağmen Mike tan çok etkilenir ve onu sanki Harvard mezunu gibi gösterip yanına alır. Bundan sonra da onların aldıkları davaları, hayatlarını izliyoruz. Karakterler arasındaki ilişki, diyaloglar çok ilginç ve eğlenceli. Davalar, avukatlar çok iyi işlenmiş. Öyle ki ben tıp istememe rağmen arada avukat olmak için acayip istek duydum. Başrollerinde Gabriel Macht ve Patrick J. Adams ın yanı sıra Meghan Markle, Sarah Rafferty, Rick Hoffman, Gina Torres gibi oyuncular da bulunuyor. Biraz uzun soluklu olmasına rağmen sizi çok saran eğlenceli bir dizi Suits. Özellikle avukatlara falan ilginiz varsa oldukça hoşunuza gideceğini düşünüyorum.

Eğer izleyen varsa siz ne dersiniz?
indir.jpg
indir (1).jpg

isiktrkrl

Proje Koordinatörü
Proje Koordinatörü
28 Ara 2019
2,258
3,198
113
Awards
0
16
Listemde olan ama sürekli erteleyip durduğum bir dizi

• Beğen
Tepkiler: bashak

exfurore

Active member
21 Nis 2020
25
47
13
Awards
0
19
Konusu oldukça ilginç geldi. Listeme ekledim. Birkaç yıla işler rahatlarsa izleriz herhalde.

• Beğen
Tepkiler: bashak

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)